Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 24 października 2017

    (Rz 5,12.15b.17-19.20b-21)
    Przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli... Jeżeli bowiem przestępstwo jednego sprowadziło...

Konkurs na teledysk do piosenki religijnej

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Tarnowskiej ogłosił konkurs na teledysk do piosenki religijnej. To propozycja skierowana do zespołów, solistów i chórów z diecezji tarnowskiej. Utwory będą umieszczone w Internecie, ich ewangelizacyjna treść ma przemawiać głównie do młodych ludzi. Nagrodami w konkursie są nagrania w profesjonalnym studiu oraz sprzęt muzyczny.


Utwór musi być w pełni autorski. W nagraniu materiału filmowego również nie można korzystać z obrazów będących własnością osób trzecich, chyba, że uzyska się pisemną zgodę na ich wykorzystanie. W nagrywaniu i montażu materiału dźwiękowego i filmowego można korzystać z pomocy fachowców.

Materiał należy przygotować do 1 października 2009 r., nagrać na płycie DVD i przesłać do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, ul. Legionów 30, 33-100 Tarnów.

Od 10 października teledyski będą umieszczone na stronie internetowej „Muzyka dla Ducha” i będzie można na nie głosować drogą SMS.

 

Teledyski będą podzielone na dwie kategorie: zespołów dziecięcych i pozostałych zespołów (młodzieżowych i starszych). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 listopada. Szczegóły można znaleźć na stronie: www.muzykadladucha.pl

Posłuchaj: (mówi ks. Paweł Płatek diecezjalny duszpasterz młodzieży)  

Źródło: http://www.diecezja.tarnow.pl/index_01.php?dsi=94