Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

    Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

    (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
    W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

Konkurs na teledysk do piosenki religijnej

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Tarnowskiej ogłosił konkurs na teledysk do piosenki religijnej. To propozycja skierowana do zespołów, solistów i chórów z diecezji tarnowskiej. Utwory będą umieszczone w Internecie, ich ewangelizacyjna treść ma przemawiać głównie do młodych ludzi. Nagrodami w konkursie są nagrania w profesjonalnym studiu oraz sprzęt muzyczny.


Utwór musi być w pełni autorski. W nagraniu materiału filmowego również nie można korzystać z obrazów będących własnością osób trzecich, chyba, że uzyska się pisemną zgodę na ich wykorzystanie. W nagrywaniu i montażu materiału dźwiękowego i filmowego można korzystać z pomocy fachowców.

Materiał należy przygotować do 1 października 2009 r., nagrać na płycie DVD i przesłać do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, ul. Legionów 30, 33-100 Tarnów.

Od 10 października teledyski będą umieszczone na stronie internetowej „Muzyka dla Ducha” i będzie można na nie głosować drogą SMS.

 

Teledyski będą podzielone na dwie kategorie: zespołów dziecięcych i pozostałych zespołów (młodzieżowych i starszych). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 listopada. Szczegóły można znaleźć na stronie: www.muzykadladucha.pl

Posłuchaj: (mówi ks. Paweł Płatek diecezjalny duszpasterz młodzieży)  

Źródło: http://www.diecezja.tarnow.pl/index_01.php?dsi=94