Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

Strona internetowa o ochronie życia

ZdjPowstała strona internetowa poświęcona ochronie życia. Można na niej przeczytać m.in. o działalności Domu Samotnej Matki w Tarnowie i otwartych dwóch "Oknach życia" w diecezji tarnowskiej. Na portalu są zamieszczone zdjęcia, filmy i pliki audio do posłuchania.

Nowa strona o ochronie życia www.wsluzbiezycia.diecezja.tarnow.pl to nowa inicjatywa z okazji roku duszpasterskiego obchodzonego pod hasłem "Otoczmy troską życie”.

- Dużo mówi się ostatnio o życiu, nie zawsze zgodnie z nauczaniem Kościoła. Chcemy promować inicjatywy, które są podejmowane, aby ratować i chronić życie – mówi ks. Piotr Lisowski, moderator diecezjalnego portalu.
 

Strona będzie dalej się rozwijać. W planach są m.in. informacje na temat naprotechnologii jako alternatywie dla metody in vitro. Pojawią się też szczegóły realizacji programu „Gniazdo”. To inicjatywa tarnowskiej Caritas, która pomaga biedniejszym rodzinom w budowie czy remoncie domu. Znajdą się tutaj także informacje o konkursach i wszystkich innych inicjatywach podejmowanych w tym roku w diecezji tarnowskiej w odniesieniu do hasła roku duszpasterskiego.

Posłuchaj: (mówi ks.Piotr Lisowki)

Źródło: http://www.diecezja.tarnow.pl/index_01.php?dsi=101