Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 24 maja 2017

    Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

    (Dz 17,15.22-18,1)
    W owych dniach ci, którzy towarzyszyli Pawłowi, zaprowadzili go aż do Aten i powrócili, otrzymawszy polecenie dla Sylasa i Tymoteusza, aby czym prędzej...

Pielgrzymka Domowego Kościoła

 

Pielgrzymka Domowego KościołaRodziny ze wspólnoty Domowego Kościoła w naszej parafii wzięły udział w XII pielgrzymce Domowego Kościoła do Kalisza. Stanowili znaczącą część reprezentacji diecezji tarnowskiej na tym spotkaniu. Przed cudownym wizerunkiem Świętej Rodziny w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu stanęła 4 kwietnia ponad 3,5-tysięczna rzesza członków Domowego Kościoła, którzy przybyli tu ze wszystkich polskich diecezji. W skupieniu wysłuchali oni przesłania Ks. Biskupa Adama Szala, delegata KEP do spraw Ruchu Światło-Życie, przesłanego do uczestników XII Pielgrzymki Rodzin do Sanktuarium Świętego Józefa oraz listu jedności, skierowanego do nieobecnej w Kaliszu siostry Jadwigi Skudro, a także konferencji moderatora krajowego Domowego Kościoła, ks. Andrzeja Wachowicza, zatytułowanej "Rodzina otwarta na działanie Ducha Świętego". Po drodze odwiedzili sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie. To dobra okazja, by umocnić się w tej wspólnocie.

Parę zdjęć: http://www.ptp.tarnow.opoka.org.pl/index.php/galeria/view/11