Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 24 marca 2017

    (Oz 14,2-10)
    To mówi Pan: Wróć, Izraelu, do Pana Boga twojego, upadłeś bowiem przez własną twą winę. Zabierzcie ze sobą słowa i nawróćcie się do Pana! Mówcie do Niego: Przebacz...

Pielgrzymka Domowego Kościoła

 

Pielgrzymka Domowego KościołaRodziny ze wspólnoty Domowego Kościoła w naszej parafii wzięły udział w XII pielgrzymce Domowego Kościoła do Kalisza. Stanowili znaczącą część reprezentacji diecezji tarnowskiej na tym spotkaniu. Przed cudownym wizerunkiem Świętej Rodziny w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu stanęła 4 kwietnia ponad 3,5-tysięczna rzesza członków Domowego Kościoła, którzy przybyli tu ze wszystkich polskich diecezji. W skupieniu wysłuchali oni przesłania Ks. Biskupa Adama Szala, delegata KEP do spraw Ruchu Światło-Życie, przesłanego do uczestników XII Pielgrzymki Rodzin do Sanktuarium Świętego Józefa oraz listu jedności, skierowanego do nieobecnej w Kaliszu siostry Jadwigi Skudro, a także konferencji moderatora krajowego Domowego Kościoła, ks. Andrzeja Wachowicza, zatytułowanej "Rodzina otwarta na działanie Ducha Świętego". Po drodze odwiedzili sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie. To dobra okazja, by umocnić się w tej wspólnocie.

Parę zdjęć: http://www.ptp.tarnow.opoka.org.pl/index.php/galeria/view/11