Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

  Dzień powszedni

  (Lb 21, 4-9)
  Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2009-04-26
 1. Jutro w naszej parafii ks. Bp Wiesław Lechowicz udzieli S. Bierzmowania 197 kandydatom. Otoczmy ich modlitwą, aby odważnie wypełniali zobowiązania płynące z tego sakramentu.
 2. Nabożeństwo majowe rozpocznie się w piątek 1 maja o godz. 17.3o.
 3. Ze względu na IV Niedzielę Wielkanocy Uroczystość MB Królowej Polski będzie w poniedziałek 4 maja. Msze św. w poniedziałek o 6.3o  i  o  18.oo. O godz.17.3o majówka.
 4. W tym tyg. przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w pt. po Mszy św. o godz. 9.oo i po Mszy św. o godz. 18.oo Spowiadamy w czwartek od 16.oo  do 18.oo a w pt. przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu od godz. 15.oo – o 16.oo Msza św. i spowiedź do godz. 18.oo.
 5. W I sobotę będzie adoracja N. Sakr. od godz. 17.oo.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.
 7. Ks. Ryszard dziękuje wszystkim, którzy modlili się za jego mamę + Stanisławę Słowik, przyjęli Komunię św. w jej intencji; wszystkim, którzy byli w Szczawnicy. Bóg zapłać. Zbliża się dzień 2 maja - sobota. W ub. roku zmarł ks. Stanisław Borek. Msza św. w jego intencji będzie w sobotę o godz. 18.oo Przyjadą też jego koledzy rokowi. Zapraszamy.
 8. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w naszej parafii w przyszłą niedzielę - 3 maja Mszą św. o godz. 18.oo. Spotkania będą w soboty i w niedziele o godz. 19.oo. Kurs będzie trwał do 28 czerwca.
 9. Zgubiono różaniec z drewna o jasnym kolorze. Znalazcę prosimy o oddanie do zakrystii.
 10. Ofiarę za nieprzepracowane dniówki złożyli Zofia i Jan Żelazko. Bóg zapłać. Na budowie pracowali: 4 dni – Henryk Szcześniak, 3 dni – Sylwester Polak, 2 dni – Krzysztof Boroń. Bóg zapłać. Do pracy społecznej przy kościele zapraszamy w pon. we wt. i w śr. mieszkańców pozostałej części bl. nr 15 przy ul. Warneńczyka.  W maju do pracy przychodzimy dopiero we wtorek tj. 5 maja.