Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 17 października 2017

  Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

  (Rz 1,16-25)
  Ja nie wstydzę się Ewangelii, jest bowiem ona mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka. W...

2009-05-03
 1. Przeżywamy dziś rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie - Polsce.
 2. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w naszej parafii w dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania będą w soboty i w niedziele o godz. 19.oo. Przypominamy, że kurs przedmałżeński jest wymagany do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 3. Nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 17.3o a po nich Msza św. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe wszystkich, zwłaszcza dzieci, młodzież oraz czcicieli Matki Bożej.
 4. Jutro przypada liturgiczny obchód uroczystości MB Królowej Polski. Msze św. o godz. 6.30 i o 18.00 z kazaniem maryjnym.
 5. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w Wakacjach z Bogiem, zarówno tych organizowanych przez naszą parafię jak i tych z zewnątrz. Plan tegorocznych oaz w naszej gablocie. Istnieje możliwość pobrania zaświadczenia o dofinansowaniu z zakładu pracy.
 6. Na budowie pracowali: 4 dni – Grzegorz Niemczyk, 3 dni – Kazimierz Białek. Bóg zapłać. Do pracy od wtorku zapraszamy mieszkańców bl. nr 13 przy ul. Warneńczyka.