Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

  Piąta Niedziela Wielkiego Postu

  (Jr 31, 31-34)
  Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2009-05-03
 1. Przeżywamy dziś rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie - Polsce.
 2. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w naszej parafii w dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania będą w soboty i w niedziele o godz. 19.oo. Przypominamy, że kurs przedmałżeński jest wymagany do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 3. Nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 17.3o a po nich Msza św. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe wszystkich, zwłaszcza dzieci, młodzież oraz czcicieli Matki Bożej.
 4. Jutro przypada liturgiczny obchód uroczystości MB Królowej Polski. Msze św. o godz. 6.30 i o 18.00 z kazaniem maryjnym.
 5. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w Wakacjach z Bogiem, zarówno tych organizowanych przez naszą parafię jak i tych z zewnątrz. Plan tegorocznych oaz w naszej gablocie. Istnieje możliwość pobrania zaświadczenia o dofinansowaniu z zakładu pracy.
 6. Na budowie pracowali: 4 dni – Grzegorz Niemczyk, 3 dni – Kazimierz Białek. Bóg zapłać. Do pracy od wtorku zapraszamy mieszkańców bl. nr 13 przy ul. Warneńczyka.