Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

  Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

  (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
  W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

2009-05-10
 1. Nabożeństwa majowe codziennie o g. 17.30 a po nich Msza św.
 2. Spotkanie dzieci i rodziców klas II przed I Komunią, która będzie w naszej parafii za 2 tygodnie, będzie w środę o godz. 17.30.  
 3. Dyrekcja i cała Społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Mielcu zaprasza gorąco wszystkich parafian do udziału w uroczystej Mszy św. z okazji 50-lecia istnienia i działalności Ośrodka, nadania imienia Św. Jadwigi Królowej i poświęcenia sztandaru. Odbędzie się ona 14 maja, we czwartek, o godz.10.00 w naszym kościele. Uroczystościom przewodniczył będzie ks. Bp Wiesław Lechowicz.
 4. Pielgrzymka do Częstochowy na czuwanie modlitewne będzie w sobotę, 16 maja. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze. Zachęcamy. Szczegóły o miejscu, godzinie wyjazdu i zapisach u p.Henryki Marek -tel.788-99-61.
 5. Pielgrzymka na górę Śnieżnica, do Ludźmierza i na Krzeptówki w Zakopanem będzie w sobotę 13 czerwca.Zapisy i szczegóły w zakrystii.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 do grona Służby Liturgicznej zostaną przyjęci nowi lektorzy.
 7. Na budowie pracowali: 3 dni – Krzysztof Boroń, Marek Nikodem i Jan Malczyński. Bóg zapłać. Ofiarę na kapliczki Maryjne złożyła Róża św. Barbary. Bóg zapłać. Do pracy zapraszamy mieszkańców bl. nr 9 przy ul. Warneńczyka. Na plac budowy został przywieziony pocięty dąb na ławki do kościoła. Należy go szybko okorować i poukładać. Prosimy chętnych z całej parafii o pomoc przy tych pracach.