Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2009-05-17
 1. Nabożeństwa majowe codziennie o g. 17.30 a po nich Msza św.
 2. I Komunia św. dla 120 dzieci klas II Szkoły Podst. nr 11 i 13 będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12.oo natomiast spowiedź św. dla dzieci, rodziców, rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od g. 9.oo – 10.3o.
 3. Nasz Alumn Michał, Krzysztof Bik przygotowuje się w Elblągu do przyjęcia święceń diakonatu dnia 5 czerwca br. Dzieląc się tym radosnym faktem z wiernymi naszej parafii polecamy osobę Michała Waszym modlitwom.
 4. Dla diabetyków w Przychodni nr 4 obok szpitala będą wykłady przez lekarza psychiatrę, diabetologa oraz dietetyczkę – jutro o 16.oo.
 5. Zgubiono francuski dowód rejestracyjny. Znalazcę prosi się  o przyniesienie do zakrystii.
 6. Na budowie pracowali: 5 dni - Józef Berek, 3 dni  - Stanisław Cyran, Stanisław Jurek, Jan Świeczek, Stanisław Padykuła, 2 dni - Andrzej Surdej i Wiesław Wróbel. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 8 przy ul. Warneńczyka. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Grażyna i Wiesław Furmankowie. Bóg zapłać. Zakupiono 60 metrów sześciennych mokrego drzewa dębu. Ten dąb po schnięciu przez 5 lat będzie gotowy do zrobienia w naszym kościele ławek. Kto jeszcze nie wywiązał się z tego miesiąca z deklaracji pieniężnych niech to uczyni w najbliższe niedziele.
 7. Z naszej społeczności w ub. tyg. odeszli  + Władysława Jabrzyk, lat 83   i + Jerzy Łakomski, lat 50. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.