Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 18 października 2017

    Święto św. Łukasza Ewangelisty

    (2 Tm 4,9-17a)
    Najmilszy: Pośpiesz się, by przybyć do mnie szybko. Demas bowiem mię opuścił umiłowawszy ten świat i podążył do Tesaloniki, Krescens do Galacji, Tytus do...

Czuwanie Odnowy na Jasnej Górze

Czuwanie OdnowyW ubiegłą sobotę, to jest 16 maja, na Jasnej Górze odbyło się XV Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 2009

  Z wielką radością zawsze oczekujemy na ogólnopolskie czuwanie wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie. I w tym roku nie zabrakło na Błoniach Jasnogórskich przedstawicieli naszej parafialnej wspólnoty. Sobotni dzień obfitował nie tylko w deszcz, ale przede wszystkim w modlitwę uwielbienia śpiewem, którą prowadził zespół „Mocni w Duchu” i katechezy.

Ksiądz Grefkowicz zachęcał do uświęcania codziennych, zwykłych, żmudnych obowiązków modlitwą. Goście z Brazylii o.Enrico i o.Antonello w żywiołowej modlitwie polecali Maryi starszych i młodych naszej Ojczyzny. Homilię w czasie uroczystej Eucharystii wygłosił ks. Stanisław Orzechowski „Orzech”. Ten sam, który głosił nam rekolekcje parafialne dwa lata temu.

 

Więcej wiadomości na stronie: http://www.odnowa.org