Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 22 lutego 2017

    Święto Katedry św. Piotra Apostoła

    (1 P 5,1-4)
    Starszych więc, którzy są wśród was, proszę, ja również starszy, a przy tym świadek Chrystusowych cierpień oraz uczestnik tej chwały, która ma się...

Czuwanie Odnowy na Jasnej Górze

Czuwanie OdnowyW ubiegłą sobotę, to jest 16 maja, na Jasnej Górze odbyło się XV Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 2009

  Z wielką radością zawsze oczekujemy na ogólnopolskie czuwanie wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie. I w tym roku nie zabrakło na Błoniach Jasnogórskich przedstawicieli naszej parafialnej wspólnoty. Sobotni dzień obfitował nie tylko w deszcz, ale przede wszystkim w modlitwę uwielbienia śpiewem, którą prowadził zespół „Mocni w Duchu” i katechezy.

Ksiądz Grefkowicz zachęcał do uświęcania codziennych, zwykłych, żmudnych obowiązków modlitwą. Goście z Brazylii o.Enrico i o.Antonello w żywiołowej modlitwie polecali Maryi starszych i młodych naszej Ojczyzny. Homilię w czasie uroczystej Eucharystii wygłosił ks. Stanisław Orzechowski „Orzech”. Ten sam, który głosił nam rekolekcje parafialne dwa lata temu.

 

Więcej wiadomości na stronie: http://www.odnowa.org