Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 28 czerwca 2017

    Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

    (Rdz 15,1-12.17-18)
    Pan tak powiedział do Abrama podczas widzenia: Nie obawiaj się, Abramie, bo Ja jestem twoim obrońcą; nagroda twoja będzie sowita. Abram rzekł: O...

Czuwanie Odnowy na Jasnej Górze

Czuwanie OdnowyW ubiegłą sobotę, to jest 16 maja, na Jasnej Górze odbyło się XV Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 2009

  Z wielką radością zawsze oczekujemy na ogólnopolskie czuwanie wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie. I w tym roku nie zabrakło na Błoniach Jasnogórskich przedstawicieli naszej parafialnej wspólnoty. Sobotni dzień obfitował nie tylko w deszcz, ale przede wszystkim w modlitwę uwielbienia śpiewem, którą prowadził zespół „Mocni w Duchu” i katechezy.

Ksiądz Grefkowicz zachęcał do uświęcania codziennych, zwykłych, żmudnych obowiązków modlitwą. Goście z Brazylii o.Enrico i o.Antonello w żywiołowej modlitwie polecali Maryi starszych i młodych naszej Ojczyzny. Homilię w czasie uroczystej Eucharystii wygłosił ks. Stanisław Orzechowski „Orzech”. Ten sam, który głosił nam rekolekcje parafialne dwa lata temu.

 

Więcej wiadomości na stronie: http://www.odnowa.org