Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na środę, 26 kwietnia 2017

  (Dz 5,17-26)
  Wówczas arcykapłan i wszyscy jego zwolennicy, należący do stronnictwa saduceuszów, pełni zazdrości zatrzymali Apostołów i wtrącili ich do publicznego więzienia. Ale w nocy anioł Pański otworzył bramy więzienia...

2009-06-11 Boże Ciało
 1. Dziś przypada Uroczystość Bożego Ciała. Procesja po Mszy św. o godz. 9.oo. Przez oktawę Bożego Ciała będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.oo, a w niedzielę po g. 12.oo. Zechciejmy uczcić Najświętszy Sakrament w procesji dziś i przez całą oktawę. W procesji należy iść w skupieniu i ze śpiewem, a na zakończenie przyjąć błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 2. Z okazji Bożego Ciała na potrzeby parafii ofiarę złożyli mieszkańcy ul. Królowej Jadwigi, św. Anny i Wolności: nry 159 – 214, a na kapliczki Maryjne część ulic z osiedla Dziubków. Bóg zapłać.
 3. W sobotę o godz. 5.3o spod naszego kościoła wyjedzie 3 autokarami pielgrzymka do Ludźmierza. Szczegółowy program tej pielgrzymki w gablocie.
 4. Już dziś Ks. Bp Ordynariusz zaprasza całe rodziny do świętowania 10 rocznicy pobytu Ojca św. Jana Pawła II na Sądeckich Błoniach. Przypomnijmy, że z naszej parafii było tam wtedy ok. 500 osób, to jest 11 autokarów w tym 3 z młodzieżą, nie licząc własnych środków transportu. Zachęcamy więc, aby w następną niedzielę, 21 czerwca, wybrać się do Starego Sącza. Z naszej parafii będzie autokar, który wyjedzie o 6.30. Zgłoszenia w zakrystii.
  Program spotkania na stronie Diecezji Tarnowskiej   --->    kliknij