Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

  Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

  (Joz 3,7-10a.11.13-17)
  Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2008-07-27
 1. W I sobotę miesiąca – adoracja N. Sakramentu od godz. 17.oo, a w I niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Starostwo Powiatowe w Mielcu i Powiatowa Rada d.s. Kombatantów Kombatantów i Osób Represjonowanych zaprasza wszystkich na Mszę Św. w Bazylice św. Mateusza w dn 01.08. o godz 17.00 w int. poległych oraz o Boże Błogosławieństwo dla żyjących żołnierzy AK w 65 roczn. Akcji „Burza”
 3. Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu ogłasza nabór do bezpłatnych szkół dla dorosłych. Szczegóły na afiszu.
 4. Samorządowe Centrum Kultury i parafia p.w. MBP w Mielcu zapraszają w poniedziałek 27 lipca o godz. 19.00 na koncert epoki romantyzmu.
 5. W ub. tyg. pracowali przy kościele: 4 dni –Witold Wolnatowicz, 3 dni – Władysław Rogóz,  Józef Sołtyk, Kazimierz Płatek, 2 dni - Witold Kłaczyński, Andrzej Pieróg, Andrzej Tyrpa, Bogdan Dręga, Zbigniew Erazmus, Jerzy Krawiec, Krzysztof Kozioł, Stanisław Lonczak, Krzysztof Chmiel, 1 dzień – Witold Wyka, Stanisław Pazdro, Damian Sieńkowski, Jan Bobro, Stanisław Lewandowski, Zbigniew Łuszcz.  Bóg zapłać. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na budowę kościoła złożyli: Gertruda Brożek, Józef Różycki, Agnieszka i Dariusz Kubikowie, Maria i Andrzej Sidorukowie , a na kapliczki Anna i Bronisław Misiakowie. Bóg zapłać.
 6. W ostatnim czasie odeszli do Pana: +Andrzej Gaj lat 55, Marian Majcher, lat 58, Helena Opałacz lat 76. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.