Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2009-08-02
 1. W tym tyg. przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan od 10.oo i 19.oo Spowiadamy w czwartek od 16.oo, a w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo i po południu od 15.oo – 16.oo  Msza św. i spowiadamy do 18.oo
 2. Trwają zapisy w zakrystii na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.
 3. Następna niedziela jest drugą niedzielą miesiąca – budowlaną. Przez wakacje betonujemy fundament pod ogrodzenie kościoła, a także pracujemy przy kapliczkach. W przyszłą niedzielę – składka budowlana.
 4. Od środy do niedzieli trwa odpust Przemienienia Pańskiego w Cmolasie. Szczegóły na afiszu.
 5. W ub. tyg. przy kościele pracowali: 4dni – Józef Safin, Jan Gręba; 3dni - Lesław Zięba, Eugeniusz Barnaś, Marzena Gibała, Jerzy Czerkies, Stefan Niedbała, Emil Kołacz, Zenon Mikuła, Barbara Bieżyńska, Paweł Dudzik, Sebastian Bator, Paweł Bączek, Piotr Korpal, Maria Trela; 2dni – Maciej Bar, Bogusław Kozioł, Józef Trela, Zdzisław Torba, Witold Wanatowicz, Tadeusz Naleziński, Henryk Sidor, Sebastian Miłoś, Wioleta Domaniewicz, Edward Kiełb, Waldemar Barnaś, Witold Kalita, Tadeusz Soja, Krystyna Kos; 1 dzień – Krzysztof Chmiel, Stanisław Lewandowski, Stanisław Lonczak, Zbigniew Łuszcz, Ryszard Słaby, Ryszard Surman, Bolesław Żytniak, Kazimierz Tańcula, Wiesław Wróbel, Stanisław Kędzior. Bóg zapłać.
 6. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Miłej, Budowlanej, Klonowej, Jodłowej, Okrężnej, Gajowej, Niedużej, Jasnej, Jastrzębiej i Jemiołowej. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Maria i Józef Zuzelowie. Bóg zapłać.
 7. W ub. tyg. odeszła do Pana +Iwona Pietryka lat 20 Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.