Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2009-08-09

 1. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowzięcia NMP – MB Zielnej. Na Mszy św. o godz. 1200 święcimy zioła, kwiaty i owoce tegorocznych zbiorów. Msze św. tak jak w każdą niedzielę.
 2. Dzisiaj o godz. 16.3o spotkanie przedpielgrzymkowe na Starówce.
 3. Jak co roku – parafia urządza pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na wejście pielgrzymów.  Zapisy w zakrystii
 4. Rajd Przyjaźni Mielec – Rzeszów – Lwów rozpoczyna się już w środę. Ma patronat naszego Ks. Bpa Ord. Wiktora Skworca. Szczegóły na afiszach.
 5. Na budowie w ub. tyg. pracowali.:  3 dni – Zofia Strzeszewska, Wiesław Kotwica, Adrian Rżany, Marian Krężel, Jan Cichocki, Paweł Magda, Zdzisław Cyganowski, Stanisław Bryk, Teresa Dzik, Ryszard Gergont, Stanisław Dziadzio, Mariusz Rżany, Stanisław Tłusty, Adam Jastrząb; 2 dni – Krystyna Kmieć, Kazimierz Tańcula, Eugeniusz Ptak, Bolesław Żytniak, Stanisław Mieszkowski, Władysława Kużdżał, Jan Odbierzychleb, Halina Cyranek, Andrzej Tomecki, Jerzy Kochanowski; 1 dzień – Aleksandra Strzelczyk, Waldemar Barnaś, Zbigniew Łuszcz, Jan Bobro. Bóg zapłać. Na następny tydzień zapraszamy mieszk. ul. Wrzosowa, Laskowa, Łowiecka, Lipowa, Łąkowa i ul. Metalowców nry nieparzyste. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Beata i Ernest Piękoś. Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną oraz za wpłaty na konto budowlane przeznaczoną na ogrodzenie i kapliczki. W sobotę nie pracujemy.
 6. W ub. tyg. odszedł do wieczności +Marian Łuczak, lat 57. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.