Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 24 października 2017

  (Rz 5,12.15b.17-19.20b-21)
  Przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli... Jeżeli bowiem przestępstwo jednego sprowadziło...

2009-08-23
 1. Stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym informuje, że prowadzi rekrutację do Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób z niepełnosprawonością intelektualną. Szczegóły na afiszu.
 2. Jak co roku – Towarzystwo Śpiewacze „Melodia” w Mielcu ogłasza zapisy dzieci i młodzieży do społecznego ogniska muzycznego na rok 2009/10 w zakresie gry na instrumentach w Domu Kultury w Mielcu.
 3. Są jeszcze wolne miejsca w trzecim autobusie do Częstochowy. Kto pierwszy ten lepszy. Zapisy w zakrystii. Wyjazd z poniedziałku na wtorek o godz. pierwszej w nocy sprzed naszego kościoła.
 4. W ub. tyg. przy kościele pracowali:  4 dni – Hickiewicz Roman, 3 dni - Gałkowski Adrian, Kilian Czesław, Stolarz Wojciech, Straż Eugeniusz, Kaczanowski Marian, Moskal Stanisław, Żelasko Danuta, 2 dni -  Kośla Stanisław, Róg Piotr, Grzech Władysław, Górski Piotr, Moryl Grzegorz, Soja Franciszek, Gancarz Czesław, 1 dzień -  Kobierski Andrzej, Stańko Andrzej, Pazdro Stanisław, Hawro Piotr, Chlebowski Kazimierz, Madej Zdzisław, Miłoszewski Jan, Kochanowski Jerzy. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców pozostałej części bl. nr 12
  a z bl. nr 14 przy ul. Dąbrówki m. 1 – 40
  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Helena Orłowska, Krystyna i Józef Cyganowie, Zofia i Mieczysław Sokół a na kapliczki maryjne Maria Smykla. Bóg zapłać.