Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

  Piąta Niedziela Wielkiego Postu

  (Jr 31, 31-34)
  Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2009-09-06
 1. Witamy dzisiaj w naszej parafii znanego nam ks. Bronisława Kowalika. Już 15 – sto letniego misjonarza z Afryki. Za tydzień wraca dalej do Afryki. Dzisiaj podzieli się z nami swoimi przeżyciami oraz zbierze składkę na pomoc czarnym jego parafianom.
 2. We wtorek przeżywamy święto Narodzenia NMP, MB Siewnej. W naszym kościele 5 Mszy św.: o 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o – 18.oo. Ziarno na zasiew święcimy na Mszy św. o godz. 18.oo. Odpusty w Zawadzie i w Chorzelowie.
 3. Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA" w Mielcu ogłasza zapisy na kursy: - zajęcia fakultatywne z przedmiotów maturalnych dla uczniów klas maturalnych  - obsługi komputera dla bezrobotnych osób dorosłych  - komputer bez tajemnic dla emerytów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od jutra do czwartku w godz. 14.oo – 18.oo. Szczegółowych informacji udziela sekretariat KANY czynny codziennie od 8.3o do 15.3o.
 4. Jutro o godz. 19.3o koncert finałowy festiwalu w kościele  na Osiedlu.
 5. Msza św. w int. Towarzystwa SOKÓŁ będzie w przyszłą niedzielę w par. Ducha Świętego o godz. 9.oo.
 6. Chłopców chętnych na ministrantów zapraszamy do zapisania się w zakrystii. Pierwsza zbiórka w sobotę o godz. 9.oo Rodziców prosimy o  zachętę dla synów.
 7. W ub. tyg. przy kościele pracowali: 3 dni – Genowefa Wiącek, Roman Maciuła, Michał Byra, Tadeusz Pezda, Stanisław Laskowski, 1 dzień – Andrzej Hawro, Rafał Kilian, Filip Zapała, Małgorzta Kilian, Jarosław Zubiel. Bóg zapłać. Za nieprzeprcowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Kazimiera Babiec, Maria i Władysław Chmielowcowie, Józefa i Eugeniusz PająkowieJulia Duszkiewicz, Danuta i Józef Załuccy, Mieczysłąw Kubik, Genowefa i Janusz Bikowie, Ewa i Adam Trzpisowie, a na kapliczki maryjne Urszula i Roman Hickiewiczowie, róża św. Maksymiliana i O. Pio. Bóg zapłać. Na obecny tydzień  zapraszamy mieszkańców bl. nr 18 przy ul. Dąbrówki. We wtorek z racji święta nie pracujemy. W przyszłą niedzielę – niedziela budowlana. Składka przeznaczona na ogrodzenie i kapliczki. W tym roku już zabetonowaliśmy fundamenty pod ogrodzenie wraz ze słupkami, wymurowaliśmy kapliczki i jesteśmy na etapie tynkowania. Składka w przyszłą niedzielę.
 8. W ub. tyg. zmarli: Stanisław Klaus lat 59 i Danuta Dzitko lat 60. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.