Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

Radiowo-Internetowe Studium Biblijne

StuduimW Diecezji Tarnowskiej, od pierwszej niedzieli października 2009 roku - o godz. 14.30, na antenie diecezjalnego radia RDN Małopolska (103,6 FM lub 101,2 FM lub 88,3 FM) rozpoczyna się kolejny cykl wykładów Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego.


Prowadzącymi będą ks. dr hab. Michał Bednarz, ks. dr Piotr Łabuda i ks. dr Mirosław Łanoszka.

Wykłady będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 14.30 i dwukrotnie powtarzane w poniedziałki, po wiadomościach o godz. 10.00 i o godz. 20.00. Internetowy kanał radiowy RDN Religia będzie nadawał audycję studium biblijnego w poniedziałek o godz. 11.30 i we wtorek o godz. 20.00. 

Materiały z audycji (teksty i pliki audio) będą dostępne na stronie internetowej (www.studiumbiblijne.diecezja.tarnow.pl). 

Banery i linki do tej strony są zamieszczone także na portalach Diecezji Tarnowskiej (www.diecezja.tarnow.pl), radia RDN Małopolska (www.rdn.pl), Tarnowskiego Gościa Niedzielnego (www.tgn.diecezja.tarnow.pl) i Wydawnictwa BIBLOS (www.biblos.pl).

Z wykładami studium biblijnego będzie związany konkurs o tematyce biblijnej z ciekawymi nagrodami (nagroda główna to wyjazd do Ziemi Świętej).

Organizatorami studium biblijnego są Diecezja Tarnowska i Tarnowski Oddział Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II.

Osoby jeszcze nie zapisane mogą zgłosić swój udział w następujący sposób:

- w formie elektronicznej (link)
- via e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- oraz listownie; adres:

BIBLOS
Studium Biblijne
Plac Katedralny 6
33-100 Tarnów

W zgłoszeniu należy podać;

- imię i nazwisko
- parafię zamieszkania
- adres do korespondencji

Wszystkie pytania można kierować na podane adresy.

Planowane zakończenie wykładów i wydanie osobom zapisanym certyfikatu ukończenia studium biblijnego w czerwcu 2010 roku.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do uczestnictwa.

 

Źródło: http://www.diecezja.tarnow.pl/index_01.php?dsi=147