Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

  Dzień powszedni

  (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
  Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2009-09-13
 1. W sobotę  - spotkanie popielgrzymkowe Grupy 16 - św. Szymona rozpocznie się w naszej parafii Mszą św. o godz. 18.oo.
 2. W przyszłą niedzielę w Chorzelowie będzie Msza św. z int. róży Rodziców w intencji dzieci o godz. 7.oo.
 3. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w Mielcu w par. Ducha Świętego w przyszłą niedzielę o godz. 15.oo w dolnym kościele.
 4. Kandydatów do S. Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.oo. Prosimy przynieść wypełnione deklaracje otrzymane od katechetów. Gdyby ktoś ze starszych nie był jeszcze do S. Bierzmowania niech zgłosi się w czwartek. Informacje obecne są także na stronie internetowej parafii.
 5. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.oo.
 6. Za trzy tygodnie rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy w Duchu Świętym. Seminarium jest bezpłatne. Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 7. Na budowie w ub. tyg. pracowali:  3 dni – Zając Janusz, Kokoszka Zbigniew, Zięba Stanisław, Krawczyk Jerzy; 2 dni – Stachowicz Jerzy, Łaszyca Grzegorz, Rusin Marek, Laskowski Piotr, Zubiel Jarosław; 1 dzień – Laskowska Stanisława, Wach Zdzisław, Odbierzychleb Jan. Bóg zapłać.  Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców pozostałej części bl. nr 18 przy ul. Dąbrówki a z bl. nr 7 przy ul. Zygmuntowskiej m. 1 – 30 Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Elżbieta Grabiec, Katarzyna i Dariusz Misiakowie oraz na kapliczki maryjne Małgorzata i Henryk Stępień, Krystyna Rogóż, Władysława i Andrzej Kozakowie, Czesław Rajca. Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę i na tacę i w banku na ogrodzenie i na kapliczki.