Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

  Wspomnienie św. Marii Magdaleny

  (Pnp 8,6-7)
  Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2009-09-20
 1.  Za dwa tygodnie będziemy uczestniczyć w pielgrzymce do kapliczki. Będzie Msza św., okolicznościowe kazanie z okazji 70 – tej rocznicy jej budowy. Będzie też na tę okoliczność wydana pamiątkowa broszura upamiętniające minione lata. Już dziś wszystkich parafian zapraszamy, a poprzez parafian innych – znajomych, przyjaciół, naszych dobrodziejów.
 2. W sobotę do Zawady k/ Dębicy udają się na pielgrzymkę  z całej diecezji nauczyciele i wychowawcy. Skoro wszyscy jesteśmy nauczycielami i wychowawcami, zwłaszcza ci, którzy w Zawadzie jeszcze nie byli bardzo proszę zapisywać się na pielgrzymkę w zakrystii do środy włącznie. Koszt niewielki a zysk duży. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 8.oo.
 3. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze będzie pielgrzymka katolickich rodzin. Kto chciałby pojechać niech wpisze się w zakrystii – do środy włącznie.
 4. Kandydaci do S. Bierzmowania mają swoje spotkania w grupach w tym tygodniu. Niech zapoznają się z rozkładem umieszczonym w internecie. Spotkania każdego dnia o 16.3o.
 5. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.oo.
 6. W ub. tyg. pracowali przy kościele: 3 dni – Jan Pociecha, Ryszard Wawrzaszek, Andrzej Cebula, Jan Czuchra, Sylwester Bajger, Jan Ryś,  1 dzień – Piotr Laskowski, Jerzy Stachowicz. Bóg zapłać. Ofiary na kapliczki maryjne złożyli: Grażyna i Marian Strzępkowie, Alicja i Władysław Skrzypkowie, a za nieprzepracowane dniówki – Ignacy Skiba, Genowefa Jędrychowska. Bóg zapłać.
 7. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności + Stanisław Magda lat 59. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.