Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

Można głosować na teledyski o treści religijnej

Zostały wybrane teledyski na które można głosować w ramach I Diecezjalnego Konkursu na Najlepszy Teledysk o Treści Religijnej "Kawałek Nieba". Przypomnijmy konkurs jest adresowany przede wszystkim do ludzi młodych ale nie tylko. Ma na celu ukazanie im, że mogą ewangelizować również poprzez śpiew, muzykę i przez multimedia tworząc teledyski, w których mówią o swojej wierze, o Bogu. Mówi ks. Piotr Osiński z radia RDN Małopolska, opiekun diecezjalny strony muzycznej "Muzyka dla ducha".


Posłuchaj:

Tegoroczny konkurs to nowość - został po raz pierwszy zorganizowany w diecezji tarnowskiej - dodaje ksiądz Piotr Osiński.

Posłuchaj:

Dla zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Posłuchaj:

Jak podkreśla ks. Piotr Osiński - coraz więcej młodych ludzi poznaje i tworzy muzykę chrześcijańską. Z roku na rok zainteresowanie Ewangelią w muzyce jest większe. Dlatego ten konkurs przyczynia się również do tego aby muzyka chrześcijańska docierała do szerokiego kręgu odbiorców.

Na teledyski można głosować na stronie muzycznej www.muzykadladucha.pl (my ze swojej strony pragniemy zachęcić do głosowania na teledysk zespołu Bethesda, w którym śpiewa nasz kleryk, Łukasz Kurmaniak).

 

 

 

Źródło: RDN