Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2009-12-13
 1. Kazania przez całą niedzielę głosi ks. Włodzimierz Osica – pallotyn pracujący w Kamiennym Brodzie na Ukrainie a o godz. 20.oo rozpocznie się nabożeństwo fatimskie, podczas którego poświęci kapliczkę z MB Fatimską. Na nabożeństwo o godz. 20.oo przychodzimy z lampionami. Jest też do nabycia książka   pt. Fatima, w której napisano wszystko co trzeba wiedzieć nt. Fatimy. W sklepach była po 10,50 zł. Z racji wzięcia większej ilości dostaliśmy od wydawcy po 7 zł. Tę książkę można nabyć po każdej Mszy św. a także po nabożeństwie fatimskim, na  które wszystkich gorąco zapraszamy.
 2. We wtorek o 18.oo na Osiedlu ks. Bp Wiesław Lechowicz przyjmie kandydatów do posługi lektora.
 3. Również we wtorek spotkanie trójek klasowych w szatni Szkoły Podstawowej nr 11 o godz. 16.oo oraz trójek rodziców dzieci klas II ze Szk. Podst. Nr 11 i 13.
 4. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. Przypominamy o wrzuceniu na tacę  informacji do Banku jeszcze tylko w przyszłą niedzielę oraz o wpłacaniu zaległych należności wypływających z deklaracji na 2009 r. Wczoraj zostały uruchomione 2 piece grzewcze w kotłowni. Nie znaczy to, że w kościele będzie nam gorąco. W kościele jest do ogrzania 20.000 m3 powietrza. Prosimy o zamykanie drzwi kościelnych.
 5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Barbara i Marek Błachowiczowie, Danuta Anderska, Wiktor Mrozik, Krupowie, Krystyna i Stanisław Czapigowie, Agnieszka Dziuba, Marian Grabarz, Krystyna i Franciszek Górscy, Józef Szyler, Romualda i Jan Magdowie, Ewa Kopecka Piegoń, Marek Piegoń oraz na kapliczki Anna Wiktorowska, Marian Grabarz. Bóg zapłać.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów, są świece adwentowe po 5 zł. – zysk przeznaczony jest na biedne dzieci, kalendarze rolnicze oraz kalendarze ścienne.