Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na środę, 18 października 2017

  Święto św. Łukasza Ewangelisty

  (2 Tm 4,9-17a)
  Najmilszy: Pośpiesz się, by przybyć do mnie szybko. Demas bowiem mię opuścił umiłowawszy ten świat i podążył do Tesaloniki, Krescens do Galacji, Tytus do...

2010-01-10
 1. Nasza parafia zaprasza wiernych na pielgrzymkę do Pana Jezusa Mieleckiego do Krywicz na Białoruś. Pielgrzymkę planujemy od 19 kwietnia. Koszt 400,-zł. Należy zgłosić się: osobiście, z ważnym paszportem, z jednym zdjęciem kolorowym paszportowym na wizę, na feriach zimowych, do kancelarii parafialnej.
 2. Plan wizyty duszpasterskiej dostępny TUTAJ.
 3. W przyszłą niedzielę oprawę Mszy św. o godz. 12.oo przygotuje schola parafii Ducha Świętego z uczniami Szkoły Muzycznej pod kierunkiem ks. Pawła Górskiego. Po Mszy dadzą krótki koncert.
 4. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Anna i Dariusz Markowscy, Zofia i Aleksander Wnuk, Grażyna i Stanisław Kyciorowie, Monika  i Edmund Szczur, Anna Jarosz, Józef Smoleń, Bożena i Michał Frańczakowie, Ryszard Różycki, Maria i Stanisław Boroniowie, Jolanta i Stanisław Barszczewscy, Mirasiowie, Barbara i Władysław Pogodowie, Elżbieta i Marek Woźniakowie, Alicja i Józef Czachorowie a na kapliczki Ewa i Jerzy Ziemscy, Józefa i Leszek Rżany, Jolanta i Janusz Soboniowie, Sedlakowie. Bóg zapłać. Bóg zapłać za składkę budowlaną wpłacaną w banku, składaną na tacę czy na kolędzie.
 5. Zmarła ś.p. Cecylia Piłat lat 85. Pogrzeb jutro o godz. 11.oo. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.