Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 20 stycznia 2017

    (Hbr 8,6-13)
    Teraz arcykapłan nasz otrzymał w udziale o tyle wznioślejszą służbę, o ile stał się pośrednikiem lepszego przymierza, które oparte zostało na lepszych obietnicach. Gdyby bowiem owo pierwsze było...

2010-01-17
  1. Zapraszamy do wspólnego kolędowania, które będzie miało miejsce w naszym kościele w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 12.oo. Poprowadzą je nasze parafialne zespoły. Tradycyjnie organizujemy też przegląd kolęd w wykonaniu dzieci do lat 9. Prosimy rodziców, by zapisali dzieci do środy. Formularz do zapisów jest w zakrystii. Przesłuchanie rozpocznie się w sobotę o g. 15.oo, a laureaci zostaną nagrodzeni i wystąpią na niedzielnym kolędowaniu po Mszy św. o godz. 12.oo.
  2. Opłatki dla róż różańcowych w Sali Duszpasterskiej w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14.3o oraz po Mszy św. wieczornej dla Rady Duszpasterskiej, doradczyń życia rodzinnego i katechetek na plebanii. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 będzie śpiewał kolędy chór męski MELODIA
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti.
  4. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Halina i Franciszek Bąkowie, Ślękowie, Helena i Stanisław Lesiowie, Kiełbowie, Małgorzata i Adam Burkowie, Kardysiowie, Anna i Stefan Siojowie, Mariola i Waldemar Ortylowie, Wojtasowie, Aniela i Władysław Ortylowie a na kapliczki Krystyna i Józef Cyganowie, Kapustkowie. Bóg zapłać.