Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

  Trzecia Niedziela zwykła

  (Jon 3,1-5. 10)
  Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2010-01-24
 1. Dzisiaj koncert kolęd po Mszy św. o godz. 12.oo - Laureaci wczorajszego Przeglądu Kolęd i Pastorałek do lat 9.
 2. Dzisiaj również spotkania opłatkowe: dla róż po Mszy św. o godz. 14.3o, a dla Rady Duszpasterskiej, katechetek i doradczyń życia rodzinnego po Mszy św. o 18.oo.
 3. W przyszłą niedzielę opłatek  Kręgów Rodzin w Sali Duszpasterskiej po Mszy św. o godz. 14.3o
 4. We wtorek od godz. 16.oo pragniemy jeszcze odwiedzić po kolędzie te mieszkania, gdzie nie byliśmy, dlatego proszę się zgłosić do zakrystii dzisiaj po Mszy św.
 5. We wtorek natomiast za tydzień (2 lutego) będziemy przeżywać święto MB Gromnicznej i poświęcenie kapliczki MB z Lourdes   / gdy wchodzi się do kościoła to będzie pierwsza po lewej/. Z tej okazji wydaliśmy nowe pismo TRINITAS. Prosimy młodzież Gimnazjum o podejście po Mszy św. do zakrystii i rozniesienie do naszych mieszkań. Jest też tam plan 40-godzinnego nabożeństwa wraz z planem adoracji. W zakrystii można już nabyć gromnice. Będą święcone na każdej Mszy św.   2 lutego oraz będą potrzebne na poświęcenie kapliczki na godz. 20.oo
 6. Gdyby ktoś chciał zrobić kurs fotografowania  nabożeństw, to może to uczynić jadąc dwa razy w soboty tzn. 6 i 13 lutego do Tarnowa biorąc ze sobą skierowanie z kancelarii parafialnej oraz dwie fotografie.
 7. Jak słyszeliśmy tydzień temu, dzisiaj po Mszy św. jest zbiórka naszych ofiar do puszek na potrzeby Haiti.
 8. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Bożena i Stanisław Staszicowie, Wydrowie, Gruszeccy, Ewa i Czesław Małkowie, Godkowie, Mazurowie, Iwona i Andrzej Pierogowie, Wykowie, Beata i Janusz Krupowie, Łucja i Alfred Bielec, a na kapliczki maryjne – Sondejowie. Bóg zapłać.
 9. Odszedł w ubiegłym tygodniu do Pana ś.p. Wiesław Majerczak lat 52. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.