Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

  Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

  (Joz 3,7-10a.11.13-17)
  Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2010-01-31
 1. We wtorek MB Gromnicznej. W naszym kościele 5 Mszy św. o godz. 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o i o 18.oo Na każdej Mszy św. święcimy gromnice. Można je nabyć u ministrantów. Natomiast o godz. 20.oo ks. Prałat Czesław Konwent, konsultant Biura Pielgrzymkowego Diecezji Tarnowskiej poświęci kapliczkę MB z Lourdes, którą ufundowała dla naszej parafii rodzina Nowakowskich oraz parafianie. Na to poświęcenie na godz. 20.oo przynosimy lampiony i gromnice.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W piątek do chorych pojedzie kapłan po Mszy św. o godz. 9.oo i o 19.oo. Spowiadamy w czwartek od godz. 16.oo a w pt. przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu od 15.oo – o 16.oo Msza św. i spowiedź do godz. 18.oo
 3. W pierwszą sobotę – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.oo.
 4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.
 5. Chętni na oazę misyjną w Czchowie w czasie ferii zimowych niech zgłoszą się do ks. Piotra do przyszłej niedzieli.
 6. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Ks. Bp Ordynariusz zachęca do wpłacenia 1% podatku na cele Caritas. Sposób wpłaty podany jest na ulotkach.
 7. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożył Stanisław Adamczyk. Bóg zapłać.
 8. Zmarł ś.p. Stefan Dereń,  lat 76  Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.