Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

  Wspomnienie św. Marii Magdaleny

  (Pnp 8,6-7)
  Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2010-02-14
 1. W środę – Środa Popielcowa oraz 40-godz. nabożeństwo. Wszystko wg programu w TRINITASIE.
 2. Szkoły Podstawowe ogłaszają zapisy do klas I-wszych. Należy zgłosić się z dowodem osobistym i peselem dziecka.  I tak:
               -   SP nr 3   jutro  od 16 – 18.oo
               -   SP nr 13  dnia 2 i 3 marca od 7.15 – 17.oo
 3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w najbliższą sobotę o 16.oo na Starówce. Nauki w środy o 19.oo a w soboty o 16.oo.
 4. Wybieramy się pielgrzymką autokarową do Pana Jezusa z Krywicz na Białoruś. Przez dwa tygodnie przyjmujemy w kancelarii parafialnej ważne paszporty i kolorowe zdjęcie. Po feriach zimowych będzie to już niemożliwe, gdyż paszporty pojadą do Warszawy celem wklejenia wiz na wyjazd.
 5. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. Na kapliczki ofiarę złożyła Zofia Kusek. Bóg zapłać.
 6. Odeszli z naszej społeczności: ś.p. Stanisława Barglik lat 86, Karina, Jakub, Bartłomiej i Jerzy Komanieccy – zaraz po urodzeniu oraz Józef Kozik lat 54, którego pogrzeb będzie jutro o godz. 13.oo. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Rodziców zmarłych dzieci otaczamy gorącą modlitwą.