Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 28 maja 2017

  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  (Dz 1,1-11)
  Pierwszą Księgę napisałem, Teofilu, o wszystkim, co Jezus czynił i czego nauczał od początku aż do dnia, w którym udzielił przez Ducha Świętego poleceń Apostołom, których...

2010-02-14
 1. W środę – Środa Popielcowa oraz 40-godz. nabożeństwo. Wszystko wg programu w TRINITASIE.
 2. Szkoły Podstawowe ogłaszają zapisy do klas I-wszych. Należy zgłosić się z dowodem osobistym i peselem dziecka.  I tak:
               -   SP nr 3   jutro  od 16 – 18.oo
               -   SP nr 13  dnia 2 i 3 marca od 7.15 – 17.oo
 3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w najbliższą sobotę o 16.oo na Starówce. Nauki w środy o 19.oo a w soboty o 16.oo.
 4. Wybieramy się pielgrzymką autokarową do Pana Jezusa z Krywicz na Białoruś. Przez dwa tygodnie przyjmujemy w kancelarii parafialnej ważne paszporty i kolorowe zdjęcie. Po feriach zimowych będzie to już niemożliwe, gdyż paszporty pojadą do Warszawy celem wklejenia wiz na wyjazd.
 5. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. Na kapliczki ofiarę złożyła Zofia Kusek. Bóg zapłać.
 6. Odeszli z naszej społeczności: ś.p. Stanisława Barglik lat 86, Karina, Jakub, Bartłomiej i Jerzy Komanieccy – zaraz po urodzeniu oraz Józef Kozik lat 54, którego pogrzeb będzie jutro o godz. 13.oo. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Rodziców zmarłych dzieci otaczamy gorącą modlitwą.