Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

  Trzecia Niedziela zwykła

  (Jon 3,1-5. 10)
  Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2010-02-28
 1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.oo, a Droga Krzyżowa w czwartek dla dzieci o 17.3o a w piątek rano po Mszy św. o godz. 9.oo i dla młodzieży i dla starszych o godz. 17.3o.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w pt. o 10.oo i o 19.oo. Spowiadamy dzieci Szkół Podstawowych w czw. od  16.oo , w  pt. rano przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo młodzież Gimnazjum – o godz. 16.oo. Msza św. i spowiedź św. dla klas III i starszych do godz. 18.oo.
 3. Zmiana tajemnic róż. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 7.3o.
 4. Zapisy dzieci do klasy I w Szkole Podst. Nr 13 – we wtorek i w środę od  7.15 – 17.oo.
 5. Zapisy na lekcje języków obcych w Katolickim Ośrodku Kultury przy parafii Ducha Świętego pod numerem telefonu wywieszonym w gablocie. Przy większej ilości zgłoszeń byłaby możliwość takich lekcji w salach na naszej plebanii.
 6. Kobiety, które straciły pracę po urodzeniu dziecka mogą szkolić się bezpłatnie przez internet. Zapisy w biurze projektu przy ul. Sienkiewicza 42 k/Straży Pożarnej.
 7. Parafianie pytają o pielgrzymki zapowiedziane przez ks. Dyrektora od pielgrzymek. On też pyta. Wyjaśniamy: są dwie pielgrzymki w dobrych cenach – pierwsza autokarowa do Lourdes, La Salette i Ars – 7–dniowa od 26 kwietnia do 2 maja w cenie 280 euro i druga autokarowo – samolotowa do Fatimy, Lourdes, La Salette i Santiago – 9–dniowa w cenie 580 euro. Zgłoszenia według wolnych miejsc tylko do Biura Pielgrzymkowego. Numer telefonu jest wypisany na tablicy ogłoszeń. Można go też pobrać w zakrystii.
 8. Na kapliczki ofiarę złożyli: Janina Ciuba oraz Marta i Stanisław Hałatowie. Bóg zapłać.
 9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana Waleria Wydro lat 93. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.