Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

  Dzień powszedni

  (Lb 21, 4-9)
  Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2010-03-07
 1. Spotkajmy się dzisiaj z Bogiem po raz drugi - na Gorzkich Żalach o godz. 17.oo. Składka na Gorzkich Żalach na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
 2. Nowenna i Msza św.z udziałem dzieci klas II i ich rodziców w środę o 18.oo natomiast w sobotę o 12.oo w południe będzie możliwość nabycia sukienek dla dzieci pierwszokomunijnych oraz innych dodatków.
 3. Bezpłatne szkolenia dla kobiet: językowe, komputerowe, zawodowe, w tym możliwość uzyskania prawa jazdy kat. B  - prowadzi WEKTOR przy ul. Sienkiewicza  nr 1, a  także pod  numerem 42. Zapisy do 22 marca.
 4. Przypominamy o pielgrzymce przygotowywanej przez Porąbkę Uszewską. Tam należy się zgłosić telefonicznie.
 5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Henryka i Haenryk Markowie Maria i Jan Dymek, a na kapliczki maryjne Władysława i Andrzej Kozakowie. Bóg zapłać.
 6. W przyszłą niedzielę będzie niedziela budowlana. Składka będzie przeznaczona na naszą budowę. Może przed świętami będą założone pozostałe drzwi dębowe do naszego kościoła.
 7. Są do rozprowadzenia paschaliki na stół świąteczny wraz z zapałkami w cenie 5 zł. Jest to pomoc dla najuboższych.
 8. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana Władysław Pryga lat 71. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.