Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 25 kwietnia 2017

    Święto św. Marka Ewangelisty

    (1 P 5,5b-14)
    Wszyscy wobec siebie wzajemnie przyobleczcie się w pokorę, Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga,...

Nowa Księgarnia Wydawnictwa BIBLOS w Mielcu

PlakatW Mielcu zostanie otwarta nowa księgarnia Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos. Powstała przy parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. ks. Arczewskiego 5. Będzie ją można odwiedzić tuż po otwarciu w poniedziałek 15 marca o godzinie 9.00.

 

 „Zainteresowanie książką religijną jest duże, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom księży i ludzi świeckich. Nowa księgarnia będzie mieścić się w budynku domu parafialnego. W sprzedaży znajdą się książki religijne, katechizmy, modlitewniki, dewocjonalia i szaty liturgiczne” mów ks. Jerzy Zoń dyrektor Biblosu.

Księgarnia będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 i w soboty od 9.00 do 13.00. To piąty sklep Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos. W planach jest otwarcie kolejnych. Biblos ma dwie księgarnie w Tarnowie oraz sklepy w Dębicy i Krynicy.

Nową księgarnię w Mielcu poświęci ks. Prałat Kazimierz Czesak proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

 

Posłuchaj (mówi ks. Jerzy Zoń dyrektor Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos):

Źródło: http://www.diecezja.tarnow.pl/index_01.php?dsi=199