Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 20 sierpnia 2017

    XX niedziela zwykła

    (Iz 56,1.6-7)
    Tak mówi Pan: Zachowujcie prawo i przestrzegajcie sprawiedliwości, bo moje zbawienie już wnet nadejdzie i moja sprawiedliwość ma się objawić. Błogosławiony człowiek, który tak czyni, i...

Nowa Księgarnia Wydawnictwa BIBLOS w Mielcu

PlakatW Mielcu zostanie otwarta nowa księgarnia Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos. Powstała przy parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. ks. Arczewskiego 5. Będzie ją można odwiedzić tuż po otwarciu w poniedziałek 15 marca o godzinie 9.00.

 

 „Zainteresowanie książką religijną jest duże, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom księży i ludzi świeckich. Nowa księgarnia będzie mieścić się w budynku domu parafialnego. W sprzedaży znajdą się książki religijne, katechizmy, modlitewniki, dewocjonalia i szaty liturgiczne” mów ks. Jerzy Zoń dyrektor Biblosu.

Księgarnia będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 i w soboty od 9.00 do 13.00. To piąty sklep Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos. W planach jest otwarcie kolejnych. Biblos ma dwie księgarnie w Tarnowie oraz sklepy w Dębicy i Krynicy.

Nową księgarnię w Mielcu poświęci ks. Prałat Kazimierz Czesak proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

 

Posłuchaj (mówi ks. Jerzy Zoń dyrektor Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos):

Źródło: http://www.diecezja.tarnow.pl/index_01.php?dsi=199