Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 21 lipca 2017

    (Wj 11,10-12,14)
    Mojżesz i Aaron wykonali wszystkie cuda przed faraonem. Lecz Pan uczynił upartym serce faraona, tak iż wzbraniał się wypuścić Izraelitów ze swego kraju. Pan powiedział do Mojżesza i...

2010-03-21
  1. Rozpoczynamy rekolekcje. Mamy wśród siebie przełożonego Zakonu Paulinów, stróża Bożej Matki z Jasnej Góry – trzeba to wykorzystać. W czwartek na Apelu o 21.oo poświęcimy kapliczkę MB Królowej Różańca Św. oraz zbierzemy deklarację o adopcji poczętego życia. Droga Krzyżowa w/g planu rekolekcji  będzie w czwartek o 15.3o a w piątek o 9.oo rano i wieczorem o 19.3o Cały plan rekolekcji jest w Trinitasie. Kto nie ma niech weźmie z zakrystii.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.oo święcimy palmy, przyjęcie kandydatów na ministrantów i konkurs palm dla dzieci z nagrodami.
  3. Do chorych pojedziemy w przyszły poniedziałek.
  4. Na kapliczki maryjne złożyli ofiarę Anna i Bronisław Misiakowie oraz róża Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Bóg zapłać.
  5. Jest też czasopismo "Nasza Arka" z filmem, byśmy więcej wiedzieli o Tej, która z Jasnej Góry nam króluje.