Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2010-04-05

1.  W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo, a po niej Msza św.

2.  Najbliższa niedziela to niedziela Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii św. Faustyny, apostołki Bożego Miłosierdzia. Stąd przez cały tydzień będziemy odmawiać Koronkę Bożego Miłosierdzia przed wieczorną Mszą św., która jest o godz. 18.oo.

3.  Bezpośrednie przygotowanie do S. Bierzmowania rozpocznie się w sobotę o godz. 18.oo. Na to spotkanie zapraszamy także świadków – po Mszy św. będzie próba oraz przyjęcie krzyży.

4.  Kurs przedmałżeński rozpocznie się w następną niedzielę Mszą św. w Chorzelowie o godz. 18.oo.

5.  Dyrekcja Gimnazjum nr 4 w Mielcu przy ul. Łąkowej 6 zaprasza Rodziców szóstoklasistów na „Dzień otwarty szkoły” w czwartek o godz. 17.oo. Przybliżając w ten sposób rodzicom i uczniom warunki i ofertę jaką proponuje nasza placówka, chcemy ułatwić dokonanie wyboru gimnazjum. Warto ją rozważyć, aby wspomóc rozwijanie naszego osiedla i parafii.

6.  Podobną prezentację proponuje Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu przy ul. Kościuszki 4. Będzie ona w piątek  o godz. 15.3o w Sali nr 18 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2.

7.  Następna niedziela to druga niedziela miesiąca czyli budowlana. Składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów zakupu cegły klinkierowej na ogrodzenie. Przypominamy, że cegła klinkierowa jest już na parkingu przed plebanią oraz to, że zostały założone już wszystkie drzwi dębowe do naszego kościoła.

9.  Pogrzeb ś.p. Teresy Niedbała będzie jutro o 12.oo, natomiast ś.p. Genowefy Pietras w środę o 14.oo.  Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.