Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2010-04-11

1.    We wtorek w naszej parafii o godz. 18.oo będzie udzielony 185 kandydatom S. Bierzmowania przez ks. Bpa Andrzeja Jeża. Kandydaci, rodzice, rodzeństwo i świadkowie jutro mają spowiedź św. od godz. 17.oo.

2.    W czwartek o godz. 12.oo będzie odprawiona Msza św. w Bazylice Mieleckiej w int. pomordowanych w Katyniu a także za ofiary wczorajszej katastrofy. Miał odprawiać bp Polowy Wojska Polskiego Tadeusz Płoski, a za niego też będziemy odprawiać.

3.    W przyszły poniedziałek udajemy się pielgrzymką autokarową o godz. 10.oo sprzed naszego kościoła do naszego Pana Jezusa do Krywicz. Tam, a także przed MB Ostrobramską w Wilnie będziemy odprawiać Mszę św., dlatego do przyszłej niedzieli można składać intencje na piśmie do skrzynek przy wyjściu z kościoła. A więc do dwóch miejsc: do Krywicz i do Wilna – do Pana Jezusa i do Matki Bożej. Tam je weźmiemy i tam w tych intencjach będziemy się modlić.

4.    Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie kosztów zakupu cegły klinkierowej na ogrodzenie. Jak rozumiemy zakończył się już sezon grzewczy i dlatego w przyszłą niedzielę będzie składka na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła w czasie zimy.

5.    Parafia w Radomyślu Wielkim ogłasza zapisy na pielgrzymkę do Grecji od 28.07 do 9.08 br. oraz do Włoch, a zwłaszcza do o. Pio. Zapisy do 25 kwietnia.

7.    Pogrzeb ś.p. Zofii Niedbała będzie jutro o godz. 13.oo. Dobry Jezu...

8.    Po błogosławieństwie będzie można ucałować relikwie św. Faustyny i pobrać obrazek z Koronką, gdyby ktoś jeszcze nie umiał odmawiać.