Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2010-04-11

1.    We wtorek w naszej parafii o godz. 18.oo będzie udzielony 185 kandydatom Sakrament Bierzmowania przez ks. Bpa Andrzeja Jeża. Kandydaci, rodzice, rodzeństwo i świadkowie jutro mają spowiedź św. od godz. 17.oo.

2.    W czwartek o godz. 12.oo będzie odprawiona Msza św. w Bazylice Mieleckiej w int. pomordowanych w Katyniu, a także za ofiary wczorajszej katastrofy. Miał odprawiać bp Polowy Wojska Polskiego Tadeusz Płoski, a za niego też będziemy się modlić.

3.    W przyszły poniedziałek udajemy się pielgrzymką autokarową o godz. 10.oo sprzed naszego kościoła do naszego Pana Jezusa do Krywicz. Tam, a także przed MB Ostrobramską w Wilnie będziemy odprawiać Mszę św., dlatego do przyszłej niedzieli można składać intencje na piśmie do skrzynek przy wyjściu z kościoła. A więc do dwóch miejsc: do Krywicz i do Wilna – do Pana Jezusa i do Matki Bożej. Tam je weźmiemy i tam w tych intencjach będziemy się modlić.

4.    Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie kosztów zakupu cegły klinkierowej na ogrodzenie. Jak rozumiemy zakończył się już sezon grzewczy i dlatego w przyszłą niedzielę będzie składka na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła w czasie zimy.

5.    Parafia w Radomyślu Wielkim ogłasza zapisy na pielgrzymkę do Grecji  od 28.07 do 9.08  br. oraz  do Włoch a zwłaszcza do o. Pio. Zapisy do 25 kwietnia.

6.    Pogrzeb ś.p. Zofii Niedbała będzie jutro o godz. 13.oo. Natomiast pogrzeb ś.p. Zbigniewa Wolaka odbędzie się we wtorek o godz.15.oo. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

7.    Po błogosławieństwie będzie można ucałować relikwie św. Faustyny i pobrać obrazek z Koronką do Bożego Miłosierdzia.