Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

  Piąta Niedziela Wielkiego Postu

  (Jr 31, 31-34)
  Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2010-04-25
 1. W środę zapraszamy dzieci klas II i ich Rodziców na nowennę do Matki Bożej i na Mszę św. o godz. 18.oo.
 2. W I sobotę czyli 1 maja będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.oo, a pierwsze nabożeństwo majowe rozpocznie się o godz. 17.3o Zapraszamy.
 3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o, a o godz. 14.oo wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka do kapliczki za Smoczką. Daliśmy znać wszystkim parafiom Mielca i okolic, że w związku z budową na terenie placu kościelnego pięciu kapliczek Matki Bożej i tego, że w pierwszą niedzielę października będziemy uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym już przy naszych poświęconych kapliczkach, dlatego zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Częstochowskiej do kapliczki za Smoczką na przyszłą niedzielę czyli na 2 maja. Pielgrzymka wyruszy z naszego kościoła o godz. 14.oo. Natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy także na godz. 18.oo, gdyż wtedy przyjadą księża koledzy ks. Stanisława Borka i odprawimy za Niego Mszę św. z okazji drugiej rocznicy Jego śmierci.
 4. W czwartek w Domu Kultury będą wykłady p. dr Haliny Kurdziel – diabetologa i p. Małgorzaty Michno – dietetyka  o godz. 16.oo.
 5. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w przyszłą sobotę - 8 maja  Mszą św. o godz. 18.oo. Spotkania będą w soboty i w niedziele o godz. 19.oo.
 6. Dzisiaj zapraszamy do uczestniczenia przez Radio Maryja lub Telewizję TRWAM w Apelu Jasnogórskim o godz. 21.oo. Będą o nas mówić.
 7. Odeszli od nas w ubiegłym tygodniu: Anna Pietryka oraz Zbigniew Łuckoś lat 53. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.