Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

  Dzień powszedni

  (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
  Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2010-05-09
 1. Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu informuje, że nasz parafianin diakon Michał Bik przygotowuje się do przyjęcia święceń prezbiteratu czyli kapłańskich. Osobę diakona Michała polecamy Waszym modlitwom.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.3o a po nich Msza św.
 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii 98 dzieci klas II przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.oo. Spowiedź św. dla tych dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i chrzestnych będzie w sobotę od 9 – 11.oo. Natomiast rocznica I Komunii św. będzie w niedzielę za dwa tygodnie o godz. 16.oo.
 4. Kurs przedmałżeński w naszej parafii w soboty i w niedziele o 19.oo.
 5. W sobotę będzie wyjazd do Częstochowy dzieci i młodzieży niepełnosprawnych ruchowo. Zapisy w Zarządzie Koła.
 6. W pierwszą niedzielę – 6 – tego czerwca będzie w Warszawie beatyfikacja ks. Jerzego Popiełuszki. Koszt wyjazdu 50 zł wpłacany przy zapisie. Zapisy na wyjazd do końca maja w zakrystii, gdyż trzeba zamówić autokary i bilety wstępu. Portrety ks. Jerzego wyłożone na stoliku w kościele za ławkami, niech pobiorą ci, którzy je oprawią i 6 czerwca przyniosą do kościoła, by je poświęcić.
 7. Jeśli masz problem z alkoholem i chcesz przestać pić, przyjdź do nas na mityngi, które odbywają się w każdą środę o godz. 18.oo w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Botanicznej nr 1. Takimi słowami zachęcają ci, którzy skorzystali z pomocy i są już abstynentami.
 8. Na budowie w ub. tyg. pracowali: 3 dni - Marek Bąbała, 2 dni – Michał Robak, Grzegorz Przewódzki, Jerzy Kozioł. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 13  i  15  przy ul. Warneńczyka. Na kapliczki ofiarę złożyli Maria i Leon Dominowie. Bóg zapłać. W soboty nie pracujemy. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 9. Dzisiaj po Mszy św. będzie składka do puszek na akcję "Pola Nadziei" dla chorych na raka w ostatnim stadium choroby.