Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

  Dzień powszedni

  (Lb 21, 4-9)
  Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2010-06-06
 1. Procesja eucharystyczna dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.oo W dni powszednie po Mszy św. wieczornej złączona z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i dwa nabożeństwa. Jedno dla małych dzieci  o  16.oo  a  drugie o godz. 18.oo Przychodzimy jeszcze na procesję w piątek na godz. 18.oo, gdyż wtedy przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. W czwartek cykl spotkań charytatywnych pt. Mielec – Pawłowi Szkutnickiemu – w Domu Kultury o 11.oo aukcja obrazów a o 17.oo Rzeszowiacy. Natomiast Skaldowie wystąpią o 19.oo  w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.
 3. W piątek do Domu Kultury zaproszone są osoby poszukujące pracy oraz osoby, które chcą kształcić się w szkołach policealnych lub uczelniach wyższych od godz. 10.oo – 14.oo
 4. W przyszłą niedzielę jako drugą niedzielę miesiąca będzie składka budowlana. Przeznaczona będzie na pokrycie kosztów zakupu używanych elektronicznych organów dla naszego kościoła. Organy te już używamy w naszym kościele, gdyż poprzednie były jeszcze z tamtej epoki muzycznej. Należą do rodziny Johannusa  i mają  32 głosy. Będą służyły do czasu, dopóki będzie nas stać na organy piszczałkowe.
 5. Odszedł do Pana + Ireneusz Szymczyk lat 23. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.