Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 27 czerwca 2017

    (Rdz 13,2.5-18)
    Abram był bardzo zasobny w trzody, srebro i złoto. Lot, który szedł z Abramem, miał również owce, woły i namioty. Kraj nie mógł utrzymać ich obu, bo zbyt...

2010-06-06
  1. Procesja eucharystyczna dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.oo W dni powszednie po Mszy św. wieczornej złączona z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i dwa nabożeństwa. Jedno dla małych dzieci  o  16.oo  a  drugie o godz. 18.oo Przychodzimy jeszcze na procesję w piątek na godz. 18.oo, gdyż wtedy przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W czwartek cykl spotkań charytatywnych pt. Mielec – Pawłowi Szkutnickiemu – w Domu Kultury o 11.oo aukcja obrazów a o 17.oo Rzeszowiacy. Natomiast Skaldowie wystąpią o 19.oo  w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.
  3. W piątek do Domu Kultury zaproszone są osoby poszukujące pracy oraz osoby, które chcą kształcić się w szkołach policealnych lub uczelniach wyższych od godz. 10.oo – 14.oo
  4. W przyszłą niedzielę jako drugą niedzielę miesiąca będzie składka budowlana. Przeznaczona będzie na pokrycie kosztów zakupu używanych elektronicznych organów dla naszego kościoła. Organy te już używamy w naszym kościele, gdyż poprzednie były jeszcze z tamtej epoki muzycznej. Należą do rodziny Johannusa  i mają  32 głosy. Będą służyły do czasu, dopóki będzie nas stać na organy piszczałkowe.
  5. Odszedł do Pana + Ireneusz Szymczyk lat 23. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.