Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

  Wspomnienie św. Marii Magdaleny

  (Pnp 8,6-7)
  Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2010-11-14
 1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.3o. W każdy dzień listopada odprawiamy Mszę św. za dusze wypominane w naszym kościele.
 2. We wtorek o godz. 12.oo w Sali Duszpasterskiej w naszej parafii odbędzie się spotkanie medyczne. Para małżeńska za samo przyjście otrzyma wełniany pas przeciwbólowy na korzonki.
 3. W czwartek w Sali katechetycznej na Osiedlu będzie wykład ks. dra Ryszarda Banacha pt. Św. Zygmunt Szczęsny Feliński – sługa Królowej Polski. Początek o godz. 18.3o.
 4. W sobotę o 9.oo zbiórka kandydatów na ministrantów.
 5. W ubiegłym tygodniu przy kościele pracowali: 3 dni – Zdzisław Torba, Marcin Dębowski, Jan Krupa, 2 dni – Józef Bednarz, 1 dzień – Stanisław Adamczyk, Jan Kwaśniewski. Bóg zapłać. Bóg zapłać tym, którzy za nieprzepracowane dniówki złożyli na kościół: Cecylia i Wiesław Tobiaszowie, Renata i Wojciech Baltazarowie, Józef Szyler, Furmankowie. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 6. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana ś.p. Helena Pieprzna lat 86. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.