Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2010-12-12
 1. Roraty codziennie o godz. 18.oo a w niedziele także  o 6.3o. Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zachęcamy zwłaszcza dzieci do przychodzenia na roraty.
 2. Prosimy młodzież z Gimnazjum, aby po Mszy św. udała się do zakrystii i pobrała nowe czasopismo TRINITAS i rozniosła po mieszkaniach. Jest w nim plan rekolekcji adwentowych, które rozpoczną się w przyszłą niedzielę, a będzie je głosił O. Redemptorysta z Lublina.
 3. Siedmiu chłopców z naszej parafii dzisiaj podczas uroczystej Mszy św. w Kościele MB na osiedlu o godz.17.00 otrzyma posługę lektora. Ich samych oraz całą liturgiczną służbę ołtarza polecamy waszej modlitwie i życzliwości. Dziękujemy także rodzicom, którzy wspierają swoich synów w podejmowaniu tych obowiązków.
 4. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 5. Kto jeszcze nie ma opłatków – niech podejdzie do zakrystii. Można też zakupić świece wigilijne.
 6. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Grzegorz Skiba, Janina i Władysław Rogóż, Sokołowscy, Malczyńscy, Kopalowie, Smoleniowie, Wanda i Jan Starzyk, Józef i Małgorzata Pieróg. Serdeczne Bóg zapłać.
 7. „Krąg biblijny” Romana Brandstaettera jest do nabycia po promocyjnej cenie 20 zł. w zakrystii.
 8. Produkty żywnościowe będą wydawane we wtorek od godz. 8.00.
 9. Dziękujemy wolontariuszom i darczyńcom za tak ofiarne włączenie się w dzieło „Szlachetnej Paczki” w tym roku.