Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 18 grudnia 2017

    (Lb 24,2-7.15-17a)
    Gdy Balaam podniósł oczy i zobaczył Izraela rozłożonego obozem według swoich pokoleń, ogarnął go Duch Boży i zaczął głosić swoje pouczenie, mówiąc: Wyrocznia Balaama, syna Beora; wyrocznia męża,...

2011-01-02
  1. W czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Święto obowiązkowe i dzień wolny od pracy. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę. Święcimy złoto, kadzidło i kredę. Po południu od 14.oo jest kolęda. Przypada w tym tyg. pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i od 19.oo. Z okazji I piątku spowiadamy w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu przed 16.oo – o 16.oo będzie Msza św. i przed godz. 18.oo, a o 18.oo Msza św.
  2. W przyszłą niedzielę – Niedziela Chrztu Pańskiego. Z okazji Jubileuszu Diecezji odnowimy przyrzeczenia Chrztu św., ucałujemy chrzcielnicę oraz przynosimy świece, gromnice, świece od Komunii św.
  3. Terminarz kolędy jest podawany w ogłoszeniach, jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii - TUTAJ.
  4. W przyszłą niedzielę będzie składka budowlana. Przypominamy o wywiązywaniu się z zaległości. Można to uczynić przez budowlane konto bankowe (przekazy są w Banku Spółdzielczym na ul. Zygmuntowskiej i to bez opłat), na tacę lub na kolędzie u księdza. Bóg zapłać. Już dzisiaj można pobrać z zakrystii poświadczenia z banku.
  5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisława Surdej, Elżbieta Baracz, Bogdan Plis, Marian Grabarz, Ryszard Rożniał, Zuzanna i Czesław Gancarzowie, Maria i Stanisław Boroniowie, Jadwiga i Jerzy Myckowie, Klaudia i Krzysztof Ząbkowie, Edyta i Zbigniew Pazdrowie, Krystyna i Stanisław Czapigowie, Renata i Adam Laskowie, Grażyna i Bogdan Ryczkowie, Elżbieta i Ryszard Stachnikowie, Mariola i Bogusław Stafanowiczowie. Bóg zapłać.