Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

Zaproszenie na spektakl

JasełkaApostolska Wspólnota Młodzieży ma zaszczyt zaprosić na spektakl pod tytułem "Drogą do wieczności".

Odbędzie się w środę 28 stycznia w sali widowiskowej SCK w Mielcu o godz. 17.00.

 

 "Podobno w ostatniej chwili życia przed oczyma człowieka przewija się film, jakby streszczenie jego dokonań na ziemi. Wszystkich. Tych dobrych i tych wstydliwych. Miłosz w takim właśnie momencie spotyka Białego i Czarnego, dwóch aniołów, przedstawicieli piekielnej i niebiańskiej wieczności. W jednym z ostatnich jego wspomnień pojawia się szpitalne łóżko dziewczyny pogrążonej w śpiączce, a potem błysk świateł samochodu w ciemności.

Biały i Czarny pokazują mu wybrane momenty z krótkiego życiorysu. Pojawiają się na tle kalendarium biblijnego, tych kilku wydarzeń, które święta księga uznaje za zwrotne w historii. Czy ma szansę jeszcze wybrać? Czy te kilka wydarzeń z życia może zadecydować o jego losie?

 

Zapraszamy do udziału w spektaklu.Powstał on według pomysłu młodzieży, także młodzież z AWM go reżyseruje. Mamy nadzieję, że będzie to dobre przeżycie. Młodzi aktorzy z radością podejmują się na deskach sceny odgrywać role, które tak często są bliskie naszym codziennym zmaganiom,wygranym i porażkom.

Wstęp jest wolny.

Garść informacji na stronie spektaklu: www.jaselka.za.pl