Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

Zaproszenie na spektakl

JasełkaApostolska Wspólnota Młodzieży ma zaszczyt zaprosić na spektakl pod tytułem "Drogą do wieczności".

Odbędzie się w środę 28 stycznia w sali widowiskowej SCK w Mielcu o godz. 17.00.

 

 "Podobno w ostatniej chwili życia przed oczyma człowieka przewija się film, jakby streszczenie jego dokonań na ziemi. Wszystkich. Tych dobrych i tych wstydliwych. Miłosz w takim właśnie momencie spotyka Białego i Czarnego, dwóch aniołów, przedstawicieli piekielnej i niebiańskiej wieczności. W jednym z ostatnich jego wspomnień pojawia się szpitalne łóżko dziewczyny pogrążonej w śpiączce, a potem błysk świateł samochodu w ciemności.

Biały i Czarny pokazują mu wybrane momenty z krótkiego życiorysu. Pojawiają się na tle kalendarium biblijnego, tych kilku wydarzeń, które święta księga uznaje za zwrotne w historii. Czy ma szansę jeszcze wybrać? Czy te kilka wydarzeń z życia może zadecydować o jego losie?

 

Zapraszamy do udziału w spektaklu.Powstał on według pomysłu młodzieży, także młodzież z AWM go reżyseruje. Mamy nadzieję, że będzie to dobre przeżycie. Młodzi aktorzy z radością podejmują się na deskach sceny odgrywać role, które tak często są bliskie naszym codziennym zmaganiom,wygranym i porażkom.

Wstęp jest wolny.

Garść informacji na stronie spektaklu: www.jaselka.za.pl