Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 21 lipca 2017

    (Wj 11,10-12,14)
    Mojżesz i Aaron wykonali wszystkie cuda przed faraonem. Lecz Pan uczynił upartym serce faraona, tak iż wzbraniał się wypuścić Izraelitów ze swego kraju. Pan powiedział do Mojżesza i...

Ogłoszenia duszpasterskie
2017-07-09

1. Msze św. popołudniowe zawsze o godz. 18.oo. Nowenna do Matki Bozej Nieustającej Pomocy w środę, w czwartek do Pana Jezusa Nazareńskiego, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
2. Dzisiaj  w godzinach od 16.oo - 21.oo na Stadionie Stali Mielec odbędzie się I Memoriał honorujący pamięć tragicznie zmarłych Mariusza Korzępy, Patryka Szewczaka, braci Kamila i Rafała Pydychów oraz Kamila Oślizło. Rozegrany zostanie turniej z udziałem klubów FKS Stal Mielec i Wólczanka Wólka Pełkińska. Dodatkowo zorganizowane będą atrakcję dla najmłodszych, licytacje charytatywne, losowanie nagród i wiele innych niespodzianek. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na stowarzyszenie „Godne życie dla dzieci”.
3. We wtorek na Starówce Msza św. za Ojczyznę o 18.3o. Godzinę wcześniej jest adoracja i różaniec.
4. W czwartek nabożeństwo fatimskie o godz. 20.oo / Msza św., kazanie, czytanie próśb i podziękowań, procesja / Można z tej okazji pobrać za ławkami czasopismo o jubileuszu fatimskim.
5. W sobotę odpust u Sióstr Karmelitanek w Rzochowie o godz. 18.oo połączony z przyjęciem do szkaplerza i agapą.
6. W przyszłą niedzielę odbędzie się odpust w Zawadzie. Szczegóły na afiszu.
7. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie części kosztów ogrzewania kościoła w zimie.

 
2017-07-02

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od godz. 10.oo i od 19.oo. Spowiadamy w czwartek przed Mszą św. o godz. 18.oo, a w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo - 16.oo - 18.oo.
2. Koncert muzyki organowej w czwartek na Osiedlu o 19.3o a zespołu gruzińskiego w sobotę o 20.oo w Pałacu Oborskich. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie kina Galaktyka.
3. W przyszłą niedzielę składka także na koszty związane z ogrzewaniem kościoła w okresie zimowym.
4. Odeszli z naszej społeczności: + Artur Sobol, lat 53 oraz + Eugeniusz Straż - pogrzeb będzie w Gawłuszowicach poniedziałek o godz. 15.oo. Dobry Jezu...

 
2017-06-25

1. We wtorek uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Patronki Mielca i okazja do podziękowania ks. Prałatowi Kazimierzowi Czesakowi za 20 lat pracy duszpasterskiej w Mielcu.

2. W czwartek będzie uroczystość św. Piotra i św. Pawła. W naszym kościele 4 Msze św.: o godz. 7.3o - 9.oo - 16.oo - 18.oo.

3. W sobotę o 17.oo adoracja Najświętszego Sakramentu z przebłaganiem Niepokalanego Serca Matki Bożej za grzechy ludzkości.

4. W przyszłą niedzielę - zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.

5. Rzeszowiacy będą obchodzić we wrześniu 65 lat istnienia. Stąd prośba do byłych członków zespołu o przyjście na próby od soboty o godz. 18.oo w Domu Kultury.

6. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na kościół od mieszkańców ul. Majowej, Witosa, św. Królowej Jadwigi, św.  Anny i Wolności od nr 159 - 212.

7. W piątek od 7.3o - 13.oo będą wyłączone z ruchu ulice w Mielcu z racji przejazdu kolarzy z Mielca do Dębicy.

8. Parafia Ducha Świętego organizuje pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę od 31 lipca do 2 sierpnia. Zapisy do 21 lipca.

9. Za ławkami są obrazki z modlitwą za Synod.

10. Odeszli do Pana: + Krystyna Pszeniczna, lat 64; + Kazimierz Lis, lat 60 oraz + Edward Zieliński, którego pogrzeb będzie we wtorek o 10.oo. Dobry Jezu...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 115