Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 28 kwietnia 2017

    (Dz 5,34-42)
    Pewien faryzeusz, imieniem Gamaliel, uczony w Prawie i poważany przez cały lud, kazał na chwilę usunąć Apostołów i zabrał głos w Radzie: Mężowie izraelscy - przemówił do nich...

2016-01-24

1. Mieleckie środowisko patriotyczne zaprasza na wieczornicę w 68. rocznicę zamordowania Wojciecha Lisa - mieleckiego żołnierza wyklętego. W niedzielę 31 stycznia o 16:30 będzie Msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych Ziemi Mieleckiej w Bazylice św. Mateusza o godz. 18:00. Spotkanie z porucznikiem Henrykiem Atemborskim w Sali Królewskiej w Szkole Muzycznej o godz.  20:00, a Wieczornica przy grobie Wojciecha Lisa na Cmentarzu Parafialnym  przy ul. Sienkiewicza.

2. Opłatek dla róż będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14.3o, a po Mszy św. o godz. 18.oo opłatek dla Rady Duszpasterskiej, katechetek i doradczyń rodzinnych.

3. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Mirosława Wydro, Dorota i Tomasz Klimek, Stanisław Kasprzak, Joanna i Paweł Kocołowie, Bogusław Zięba, Maria Trela, Grażyna i Stanisław Kyciorowie, Jadwiga Trela, Zychowie, Bożena i Krzysztof Boroniowie. Bóg zapłać. Kto dzisiaj od 14.oo chciałby mieć księdza po kolędzie niech teraz zgłosi swój adres w zakrystii.

4. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Gromnice są do nabycia w zakrystii.

5. Odeszli do Pana: + Helena Róg, lat 91; + Marian Muła, lat 69 oraz Helena Boroń, lat 88. Dobry Jezu…