Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2016-01-31

1. Ukończyliśmy kolędę. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie i za ofiary złożone za 2015 r. Jak wiemy nasz Dekanat Mielec – Południe nie stoi najlepiej w uczęszczaniu parafian na niedzielne Msze św. W diecezji jesteśmy na ostatnim miejscu. Warto może rozejrzeć się po rodzinie, sąsiadach, kolegach z pracy, by dojść do przyczyn tego zjawiska. A potem na nie właściwie reagować.

2. Opłatek dla róż będzie po Mszy św. o 14.3o w Sali Duszpasterskiej a dla Rady Parafialnej, katechetek i doradczyń rodzinnych na plebanii po Mszy św. o godz. 18.oo.

3. We wtorek będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego. W naszym kościele będzie 4 Msze św.: o godz. 7.3o i 9.oo rano a po południu o 16.oo i o 18.oo. Gromnice są do nabycia w zakrystii.

4. W środę o 18.oo będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Spowiedź św. dla klas III Gimnazjum będzie w czwartek od 17.oo. Natomiast w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo dla dzieci szkół podstawowych, o 16.oo będzie dla nich Msza św. Od 17.oo spowiedź św. dla uczniów kl. I i II Gimnazjum, a o 18.oo Msza św.

6. W sobotę będzie nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca NMP za grzechy ludzkości od 17.oo.

7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.3o.

8. W poniedziałek i we wtorek nie będziemy pracować na placu kościelnym.