Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2016-03-06

1. Gorzkie żale dzisiaj o 17.oo a w tygodniu – 3 Drogi Krzyżowe: w czwartek i w piątek o 17.3o a w piątek o 9.oo rano.

2. Msza św. za Ojczyznę we wtorek w Bazylice na Starówce o godz. 18.oo. Przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Róże żywego różańca zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia w środę o 17.oo, na który złożą się: konferencja, wystawienie i Msza św.

4. Szkoła Podstawowa nr 11 ogłasza zapisy do klas pierwszych, dzieci urodzonych w 2009 i 2010 r. do 15 marca w godzinach pracy szkoły.

5. Młodzież gimnazjalna niech podejdzie po Mszy św. do Sali Duszpasterskiej nad zakrystią i pobierze TRINITASY i rozniesie do naszych mieszkać. Są tam dwa tematy: W tych trudnych czasach – ZAWIERZENIE NIEPOKALANEMU SERCU NMP oraz z okazji 1050 rocznicy -  CHRZEST, a także plan rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się od następnej niedzieli i szczegółowy plan TRIDUUM SACRUM. Trzymajmy to parafialne czasopismo na widocznym miejscu, byśmy o każdej porze mogli z niego korzystać.

6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego zaprasza rodziców uczniów klas III na spotkanie informacyjne, dotyczące naboru do klasy IV. Spotkanie odbędzie się w środę o 17.3o w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Drzewieckiego 11.

7. Składka przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na koszt nowych dębowych ławek. Kolejny rząd będzie wstawiony do naszego kościoła - tak jak zapowiadaliśmy – przed świętami wielkanocnymi.

8. Dzisiaj przy kościele zbierane są ofiary na ekshumację Żołnierzy Wyklętych.