Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

    XVI niedziela zwykła

    (Mdr 12,13.16-19)
    Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2016-03-13

1. Każda rodzina niech pilnie śledzi TRINITAS, by o właściwej godzinie przychodzić na REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE.

2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Po Mszy św. o godz. 12.oo będzie poświęcenie palm i konkurs. W Przecławiu po raz piąty plenerowe Misterium Męki Pańskiej pod patronatem ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża o godz. 19.oo. Kiermasz świąteczny z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego będzie w N. Palmową po każdej Mszy św. Dochód będzie przeznaczony na obraz św. Jadwigi Królowej.

3. Do chorych przed Świętami pojedziemy w pt. od 9.oo i od 10.oo Wieczorem już nie pojedziemy do chorych. W I piątek  kwietnia też nie pojedziemy do chorych.

4. Kto nie ma TRINITASU niech podejdzie do zakrystii. Jest tam szczegółowy plan rekolekcji, którego mamy się trzymać.

5. We wtorek w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie koncert wielkopostny z udziałem gościa – Edwarda Linde Lubaszenki.

6. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na nowy rząd dębowych ławek. Składka na potrzeby Niepokalanowa będzie na zakończenie rekolekcji już w czwartek o 18.oo dla mężczyzn i w piątek na Mszach św.

7. W piątek o 18.oo w Kanie będzie spotkanie z publicystami i historykami Tadeuszem Płużańskim oraz Leszkiem Żebrowskim.

8. W kinie Galaktyka w Domu Kultury będą wyświetlane: od piątku film CIERŃ BOGA, a od soboty film "BERNADETTA. CUD W LOURDES". Cena biletu 10 zł.

9. Za ławkami są wyłożone książeczki z rozważaniami Drogi Krzyżowej jako cegiełka na misje w Zambii. Cena 5 zł.

10. Przed ołtarzem już trzy lichtarze – to znak, że kolejna rodzina zasponsorowała kolejny. Bóg zapłać.

11. Paschaliki na stół świąteczny są do nabycia w zakrystii. Ojciec Mirosław przywiózł  ze sobą najbardziej w Niepokalanowie znaną książkę: "47 lat życia" oraz inne pozycje książkowe. Są one do nabycia również w zakrystii.