Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2016-03-28

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca kwietnia. Nie jedziemy do chorych, właściwie nie spowiadamy, gdyż wszyscy są wyspowiadani na Święta, dlatego w czwartek będzie o godz. 18.oo Msza św. dla kl. III Gimnazjum, a w piątek Msza św. o godz. 9.oo, po południu o 16.oo dla dzieci szkół podstawowych, a o 18.oo dla kl. I i II Gimnazjum. Przed Mszami św. spowiedź dla potrzebujących.

2. W pierwszą sobotę adoracja przed Najświętszym Sakramentem oraz odnowienie zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.oo.

3. W pierwszą niedzielę zmiana tajemnic róż różańcowych po Mszy św. o g. 7.3o.

4. Pielgrzymka strażaków Powiatu Mieleckiego na Jasną Górę będzie w niedzielę 17 kwietnia br. Mszy przewodniczył będzie Ordynariusz naszej diecezji Ks. Bp Andrzej Jeż.

5. Od piątku do środy w Galaktyce będzie wyświetlany film "BÓG NIE UMARŁ 2"

6. W czwartek o 18.oo będzie otwarcie wystawy pt. "Cum tacent clamant" – "Milcząc wołają" oraz spotkanie z Piotrem Życińskim, autorem wystawy dokumentującej prace ekshumacyjne na warszawskich Powązkach. Po odsłonięciu wystawy będzie pokaz filmu pt. "Kwatera Ł".

7. Przypomina się rolnikom o składaniu wniosków o przyznanie płatności – do 16 maja 2016 r. Rezygnacja bowiem z przygotowania i złożenia wniosków o dopłaty bezpośrednie jest poważnym zaniedbaniem wobec obowiązku troski o przyszłość żyjących na wsi rodzin.

8. Pani Bronisława Wiącek ufundowała do naszego kościoła czwarty lichtarz. Bóg zapłać. Mamy więc i widzimy je wszystkie.

9. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych w wyniku wypadku samochodowego naszych trzech parafian: Kamila i Rafała Pydychów oraz Kamila Oślizło. Wieczne odpoczywanie…