Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2016-04-03

1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia w Roku Miłosierdzia. Pamiętajmy o odmawianiu Koronki do Bożego Miłosierdzia.

2. Dzisiaj o godz. 16.oo rozpoczyna się kurs przedmałżeński w Chorzelowie.

3. Jutro z racji świąt przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i połączona z nią ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO, dlatego o 18.oo będzie można po raz kolejny wziąć na siebie obowiązek modlitwy za dzieci poczęte, a nienarodzone.

4. W środę o godz. 18.oo będzie spotkanie dla przygotowujących się do I Komunii św. i ich Rodziców. Będą podane ważne informacje organizacyjne.

5. Rodzina franciszkańska przy naszej parafii zaprasza na spotkanie, które rozpocznie się w przyszłą niedzielę tj. 10 kwietnia Mszą św. o godz. 14.3o, a dalszy ciąg będzie o godz. 15.3o – po Mszy św. – w salce parafialnej pod plebanią. Rodzina zaprasza na to spotkanie przyjaciół i sympatyków św. Franciszka.

6. Przedszkola nr 16 i 20 ogłaszają zapisy dzieci 5 i 6 letnich do oddziałów 5 godzinnych na 2016/17r. Chętne dzieci należy zgłaszać do 15 kwietnia.

7. Odeszli od nas: + Kamil Oślizło, lat 29; + Jerzy Rzemień, lat 59; + Kamil Pydych, lat 22; Rafał Pydych, lat 27. Dobry Jezu…