Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 26 kwietnia 2017

    (Dz 5,17-26)
    Wówczas arcykapłan i wszyscy jego zwolennicy, należący do stronnictwa saduceuszów, pełni zazdrości zatrzymali Apostołów i wtrącili ich do publicznego więzienia. Ale w nocy anioł Pański otworzył bramy więzienia...

2016-04-10

1. Pamiętamy – przebaczamy. Dzisiaj o 20.oo Msza św. z kościoła św. Krzyża w Warszawie. W środę w naszym kościele koncert katyński. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu zapraszają na KONCERT KATYŃSKI poświęcony ofiarom pomordowanym w Katyniu, Charkowie, Miednoje i innych miejscach kaźni oraz ofiarom katastrofy samolotu w Smoleńsku. Uroczystości rozpoczną się w środę o godz. 18 mszą świętą w intencji naszej Ojczyzny i poległych w jej  obronie. Koncert w wykonaniu SOSW będzie bezpośrednio po mszy św. Zebrani będą mogli również obejrzeć  wystawę  pt.  „Zbrodnia Katynia” udostępnioną przez IPN z Rzeszowa. Organizatorzy zapraszają do licznego udziału w tym doniosłym wydarzeniu. Nie może nas zabraknąć, gdyż byśmy kolejny już raz pokazali, że nas to nic nie  obchodzi.

2. We wtorek o 18.oo Msza św. za Ojczyznę na Starówce.

3. Jak wiemy Ojciec św. Franciszek ogłosił składkę na Ukrainę na 24 kwietnia.  Za tydzień, czyli 17 kwietnia do naszej parafii przyjedzie czterech muzyków z Ukrainy i będą nam towarzyszyć w Mszach św., a po każdej Mszy św. jeszcze się zaprezentują swoimi utworami, które będzie można nabyć po Mszy św. na płycie.