Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2016-04-24

1. Nabożeństwo majowe w będzie w przyszłą niedzielę o 17.3o, natomiast zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 7.3o.

 

2. W środę o 18.oo będzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich Rodziców połączone z próbą zachowania podczas uroczystości. Obecność obowiązkowa.

 

3. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za złożoną ofiarę. Ich darem dla parafii będzie maryjna kapa, w której kapłani będą odprawiać nabożeństwa majowe. Bóg zapłać.

 

4. Informujemy, że od przyszłego roku szkolnego w naszej diecezji przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej będzie odbywało się w klasach trzecich.

 

5. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci klas III będzie w tym roku tydzień przed Odpustem, tzn. 15 maja o godz. 16.oo.

 

6. W czwartek na 18.oo zapraszamy młodzież klas III Gimnazjum przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkanie.

 

7. W trwającym Roku Miłosierdzia, parafia św. Mateusza w Mielcu, zaprasza tegorocznych maturzystów na specjalne nabożeństwo połączone z przejściem przez Bramę Miłosierdzia, które odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w Bazylice św. Mateusza w Mielcu.

 

8. Spotkanie z p. prof. Jerzym Robertem Nowakiem będzie jutro w Kanie o godz. 17.oo. Tematem spotkania: "Węgry jako wzór przemian dla Polski".

 

9. Bóg zapłać za składkę przeznaczoną na Ukrainę, o co prosił Ojciec św. Franciszek.

 

10. Odeszły od nas: + Ewa Kula, lat 59 oraz + Ewa Małek, lat 55, której pogrzeb będzie jutro o 13.oo. Dobry Jezu…