Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2016-05-01

1. Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu zawiadamia, że nasz diakon Jacek Białek ma 28 maja 2016 r. przyjąć Święcenia Kapłańskie w Elblągu. W związku z tym radosnym faktem polecam Waszym modlitwom naszego rodaka, a ewentualne zastrzeżenia proszę zgłosić do ks. Proboszcza.

2. Jutro o 14.oo w Sali Duszpasterskiej nad zakrystią można skorzystać z zabiegów i porad zdrowotnych. Zaproszenia na to spotkanie są u ministrantów.

3. We wtorek Uroczystość MB Częstochowskiej, Królowej Polski. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. O godz. 14.oo wyrusza z naszego kościoła pielgrzymka do kapliczki przy szosie. Będzie tam Majówka, okolicznościowe kazanie i powrót. Zapraszamy. Również we wtorek tradycyjna Muzyczna Majówka o 16.oo przy kościółku św. Marka n. Wisłoką.

4. W środę będzie w naszej parafii udzielony Sakrament Bierzmowania 109 młodzieży klas III Gimnazjum przez Ks. Bpa Leszka Leszkiewicza  o godz. 18.oo Młodzież przychodzi o 17.15 Spowiedź św. dla nich, dla rodzeństwa, Rodziców i świadków będzie na Mszach św. we wtorek.

5. W pierwszy piątek pojedziemy do chorych od 10.oo i  od 19.oo Spowiedź św. przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo dla dzieci Szkół Podstawowych, a o 16.oo Msza św. i spowiedź św. dla klas I i II Gimnazjum i Msza św. o godz. 18.oo.

6. W sobotę będzie spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, rodzeństwa i bliskich - rano od 9.oo. Pierwsza Komunia św. dla 148 dzieci klas II będzie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.

7. W sobotę od godz. 17.oo będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

8. Również w sobotę rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński Mszą św. o godz. 18.oo, a potem wykłady w Sali Duszpasterskiej nad zakrystią. Zapraszamy.

9. W przyszłą niedzielę składka budowlana będzie przeznaczona na pokrycie części kosztów ogrzewania kościoła.

10. Odeszli do Pana: + Leon Kania, lat 86; + Edmund Hauzer, lat 81; + Irena Osmola, lat 80; + Janusz Kapinos, lat 53, + Józef Stadnik, lat 54; + Kazimierz Sosiński, lat 56. Natomiast pogrzeb + Mariusza Kozioła, lat 40 będzie jutro o godz. 11.oo. Dobry Jezu…