Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2016-05-22

1. Czcimy dzisiaj Trójcę Przenajświętszą oraz 50-lecie kapłaństwa Ks. Prałata Józefa Bukowca. Kazania głosi Ks. Infułat Władysław Kostrzewa. Po Mszy św. można pobrać za ławkami obrazy namalowane przez Jurija Bodnara, naszego artystę malarza, którego dzieło jest przed nami na ścianach. A od ministrantów należy pobrać obrazki, jako pamiątka dzisiejszej uroczystości.

2. Dzisiaj będzie w naszej parafii na placu rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 11 na Osiedlu Smoczka Druga Majówka Rodzinna, której organizatorem jest Domowy Kościół. Będzie to sposób na wspólne spędzenie czasu dla rodzin. Przewidziane jest wiele atrakcji. Od godz. 15.oo - występy sceniczne dzieci i młodzieży a także konkursy sportowe z nagrodami dla całych rodzin oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami – losowanie głównej nagrody o 19.oo  Majówkę zakończy zabawa taneczna. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie.

3. Przypominamy, że majówki są codziennie o 17.3o. Zapraszamy.

4. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 9.oo wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy, które należy przygotować. Przygotować trzeba także chorągwie, feretrony, baldachim. Niech przyjdą wszystkie dzieci, i te małe i te w strojach komunijnych.