Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

    Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

    (Joz 3,7-10a.11.13-17)
    Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2016-06-05

1. Dzisiaj Prymicje Ks. Jacka Białka. Kazania głosi Ks. Prałat Tomasz Atłas. O godz. 11.3o ruszy procesja sprzed DPS-u na plac kościelny.

2. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św.o18.oo.

3. W dniach od 27 – 30 czerwca w Dębowcu organizowane jest kolejne spotkanie młodych. Z naszej parafii jedzie grupa młodzieżowa. Chętnych przyjmuje tylko dzisiaj Ks. Mariusz.

4. Zachęcamy do obejrzenia filmu MŁODY MESJASZ  w Domu Kultury w sobotę, w poniedziałek i w środę o godz. 16.oo

5. W środę Ks. Bp Leszek Leszkiewicz poświęcił w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym obraz św. Jadwigi Królowej. Gdyby ktoś chciał pobrać obrazy św. Jadwigi - są za ławkami.

6. Przypominamy o organizowanej oazie dla DSM-ek i ministrantów. Zapisy trwają do najbliższej soboty. Można się zapisywać w zakrystii lub u Ks. Szczepana.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół od mieszkańców ul. Witosa, Wolności nry 159 – 212, ul. Majowej, ul. Smoczka, św. Królowej Jadwigi i św. Anny. Bóg zapłać.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: + Kazimierz Ochał, lat 83 i + Jan Miłoszowski, lat 58.  Dobry Jezu…